• 5:56 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Районна влада хоче підтримати власного виробника

  • 11/13/2014
  • Перегляди 1202
  • Коментарі 1

Про ініціативу підтримання власного виробника написав у соцмережі Фейсбук заступник голови райради Петро Добромільський.

"Сьогодні ми із головою РДА побували з робочим візитом по виченню питання налагодження серійного виробництва піролізних котлів на твердому паливі у приватного підприємця села Довге Михайла Кертиса. Всі подані Михайлом розрахунки ефективності його котлів передані на вивчення спеціалістам які за декілька днів мають дати заключення по економності та ефективності їх встановлення у бюджетній сфері. Підтримуючи районного виробника будемо мати змогу і податки наростити, і робочі місця створити, і скоротити потребу газу.",- зазначив він.


Irshava News

Коментарі (1)
Богдан
11/29/2014 10:55:56 PM  |  IP: 69.114.101.***
Пiдтримуючи районного виробника будемо мати змогу iподатки наростити ,,,,, Виб дали пiдприемцю спочатку розпочати виробництво, На ноги стати, У розумних краiнах на початку дають безпроцентний кредит, Дають можливiсть пiдпиемству розвинутися ,аж потiм коли е змога за податки думають , правда врозумному планi,

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News