• 1:55 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Інваліди-закарпатці можуть отримати грошову виплату від ПриватБанку

  • 11/13/2014
  • Перегляди 665
  • Коментарі 0

ПриватБанк виплачує по 50 гривень кожному закарпатцю із обмеженими фізичними можливостями. За словами спеціалістів, на сьогоднішній день в області нараховується більше 60 тис. жителів з інвалідністю.

Людям з обмеженими фізичними можливостями дуже складно у сучасному світі, адже все потребує руху. Як непросто пересуватися на візку розбитими дорогами, як складно зайти в заклад без пантусів, поручнів…

ПриватБанк розуміє труднощі кожного, тому всіляко хоче полегшити життя тим, кому і так непросто.

- ПриватБанк пропонує отримати грошову винагороду кожному жителю Закарпаття, - розповідає Заступник Керівника Напрямку "Просування соціальних програм" Закарпатського РУ Тарас Попович. - Для цього просто потрібно принести у будь-яке відділення ПриватБанку довідку МСЕК.

ПриватБанк також пропонує клієнтам здійснювати платежі, не витрачаючи часу на відвідання відділення банку. Будь-які грошові операції можна зробити вдома через Інтернет-банк Приват24, за телефоном або підключити функцію “Регулярні платежі” (це автоматична оплата рахунків, яка дозволяє клієнтам не витрачати зусилля та час для приходу у відділення банку).


Ольга Капітан, прес-служба ПриватБанку в Ужгороді

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News