• 12:50 AM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

Пульмонологи розповіли, де на Закарпатті найбільше хворіють на пневмонію (відео)

  • 11/12/2014
  • Перегляди 1004
  • Коментарі 0

З початку року в області на пневмонію  захворіло майже 5 тисяч жителів. В обласному центрі пульмонологи розповіли в яких районах області найчастіше хворіють на цю недугу. Лікарі вкотре наголошують, не варто займатися самолікуванням. Якщо хворобливий стан не минає за 5-7 днів потрібно негайно звератитись до медзакладу за допомогою.

Температура, загальна слабкість, кашель, не рідко ми зневажаємо  прямими ознаками застуди чи вірусу. Нехтуємо візитами до лікаря, переносимо  хворобу на ногах. Часто   виявляється, зовсім не застуда поклала нас на лікарняне ліжко, а пневмонія.Кожен 5-й із тисячі закарпатців хворіє на пневмонію . З початку року на недугу захворіло майже 5 тисяч жителів,  і це тільки ті  хто звернувся до лікаря. Одна з них ужгородка пані Олена.Кілька днів температура, кашель, а коли вже зрозуміла, що краще не стає, зробила рентген, і не дарма, діагноз - двостороннє запалення легень.Сьогодні жінка в нормі, адже вчасно звернулася до лікаря.  

Як  не прикро , але є і статистика смертності від пневмонії. В області це семеро із 100 тис. Ситуація  контролюється, та тим не менше, закарпатцям варто бути більш обережними.  Пульмонологи розповіли, і в яких районах області найчастіше хворіють на недугу.Пневмонія – хвороба підступна. Симптоматика  особливо не відрізняється від гострих респіраторно-вірусних захворювань, та ж сама температура, кашель, загальна слабість… Але жителів має насторожити, якщо хворобливий стан не минає за 5-7 днів.

Лікарі вкотре наголошують, не варто займатися самолікуванням. Чим швидше лікар виявить недугу, тим швидше ви його позбудетеся. А при неправильному лікуванні хвороба має властивість перейти в хронічну.
 М-студіо

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News