• 5:30 AM
  • понеділок , 13-липня-2020

Google розповів, що і навіщо українці роблять в інтернеті

  • 11/11/2014
  • Перегляди 841
  • Коментарі 0

Що купують і які відео дивляться українські користувачі в інтернеті - велике дослідження Google.

Google опублікував дослідження, що допомагає краще зрозуміти поведінку інтернет-користувача онлайн. Отримані результати описують як українці користуються своїми гаджетами, здійснюють покупки і яке відео дивляться. Як повідомляє Google, українці все частіше проводять час у мережі. Тепер на кожного жителя припадає по одному пристрою з підключенням до інтернету, і велика їх частина користується цим кожен день. Ці показники є актуальними для всіх вікових категорій.


Результати опитувань так само показали, як інтернет-користувачі обирають і замовляють товари, що цікавлять їх. Найчастіше онлайн замовляються авіаквитки (68%), бронюються номери в готелях (52%) і купується велика побутова техніка (49%).
Приймаючи рішення про купівлю, 45% опитаних спочатку використовують інтернет для порівняння декількох варіантів. Українці активно користуються смартфоном, так 26% респондентів купували або обирали що-небудь онлайн з його допомогою. Для порівняння цей показник в Росії складає - 16%, Румунії - 24% і тільки в Китаї - 33%.Перше, що роблять вранці у вихідний день 7% українських юзерів - це дивляться онлайн відео. Один із самих високих показників у світі. Опитані користувачі воліють дивитися відео в інтернеті зі своєю другою половинкою (25%), а так само зі своєю родиною (15%) або з друзями (9%). Проведенням дослідження займалася компанія TNS Infratest. В Україні було опитано 4000 респондентів старше 16 років у період з 1 січня по 31 березня 2014 року.


тсн.юа

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News