• 1:55 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Для виготовлення біометричного паспорта все готово, — директор ПК “Україна”

  • 11/10/2014
  • Перегляди 993
  • Коментарі 0

“Поліграфкомбінат “Україна” з 1 січня 2015-го року розпочне виготовлення біометричного паспорта, підприємство до цього повністю готове.
Про це заявив директор підприємства Максим Степанов в інтерв'ю “Дзеркалу тижня”, додавши, що захист документа виконаний на найвищому рівні.

Зокрема, у процесі виробництва використовується інтагліо-друк, який застосовують при захисті паперових грошей, він створює рельєфність, приховані зображення. Важливим елементом захисту є чіп в обкладинці, що містить інформацію про власника паспорта, а також гравірована полікарбонатна сторінка.

За словами директора держпідприємства, відносно недавно ПК “Україна” отримав від держави контракти на виготовлення ряду захищених документів, і, завдяки високій ефективності виробництва, вдалося суттєво знизити ціни в порівнянні з попереднім виробником.

Посвідчення водія та техпаспорт на автомобіль почали коштувати 114 грн, і виробляємо ми їх з полікарбонату, а не з ПВХ (як ЄДАПС). Це абсолютно інший, більш сучасний рівень технологій. Між іншим, у конкурентів не тільки якість була нижча, але і ціна вища - 198 грн. "Невелика" різниця в 40% відбивалася на кожній людині і сукупно по країні становила 170 млн грн в рік,
- зауважив Степанов.

За словами директора поліграфкомбінату, за два останні роки прибуток держпідприємства збільшився у 25 разів: якщо за 2011 рік він становив 3,5 млн грн, то в 2013 році - 88 млн грн. У 2011 році комбінат сплатив 65 млн грн в якості податків, а в 2013 році - 234 млн грн. За результатами 2014-го ця цифра складе 326 млн грн.

“Відразу ж після запуску у виробництво біометричного паспорта ми плануємо запропонувати владі концепцію введення ID-карти. Фактично це паспорт громадянина України у вигляді карти, як це реалізовано в усьому світі. З точки зору нашої філософії, введення ID-карти має стати серйозним поштовхом для спрощення надаваних адмінпослуг”, - каже Максим Степанов.


Канал новин.24

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News