• 12:29 AM
  • понеділок , 30-січня-2023

Віктор Симканинець : Якщо район знав за місяць, до мого призначення про можливі зміни, то тим паче я знав ще раніше

  • 11/6/2014
  • Перегляди 2099
  • Коментарі 19

У п'ятницю, 24 жовтня, президент змінив всіх очільників РДА в області. Не обійшла така участь і Іршавську районну адміністрацію. Ми вирішили поспілкуватися з новим очільником та розпитати його про майбутнє району.

Ваша кандидатура на посаду голови РДА обговорювалась давно, місяць тому в мережі з’явились повідомлення про можливість вашого призначення, чи велися з вами якісь перемовини з цього приводу?

Пропозиція прозвучала від керівника області, чи хочу очолити район.  Я вже працював у структурі влади районної, був заступником у  Максима Михайловича Хохлова,  де не сама остання була галузь соціальної сфери, і я вступив на навчання в Академію при Президентові України, з тими намірами, що в майбутньому зможу працювати в структурі влади. Адже відповідна посада вимагає відповідних знань, навичок і мати чіткий план дій. 

Чи зразу ви погодились на запропоновану вам посаду?

Якщо район знав за місяць, до мого призначення про можливі зміни, то тим паче я знав ще раніше. 

В один день Закарпаття повністю отримало нових очільників Районних державних адміністрацій. Подейкують, що президент України віддав Закарпаття Балогам, яке ваше ставлення до таких заяв?

Я не приховую того, що є членом Єдиного Центру ще з 2007 року. Нікуди за ці роки я не переходив, навіть коли масово ставали регіоналами, я залишався членом ЄЦ. Але, на першому місті насамперед – фаховість. 

В мережі інтернет розповсюджуються  чутки про те, що нібито на вас були відкриті карні справи по справі з басейном, чи відповідає інформація дійсності?

Я вже пройшов спец перевірку, спростовувати чи не спростовувати, ясна річ я вам скажу що ні. Але це «НІ» в свій час сказала обласна прокуратура та обласний УБОЗ, які провели ретельні перевірки, вщент до того що перевіряли кожен сантиметр збудованого басейну, наскільки забетоновані стовпці  для чаші басейну. Все ретельно перевірили.  Всього перевірок було декілька, спочатку з політичним підгрунтям, перевіряли за поданням депутатів Верховної Ради, потім була Генеральна прокуратура. Якщо ж я наразі спілкуюся з вами, це означає, що ніяких справ нема.

Якими ви бачите перші кроки по роботі в районі?

Аби виробити стратегію розвитку району, треба вникнути у проблеми, я не скажу що не знаю проблеми району, адже знаю проблеми села, а в більшості сіл району проблеми спільні.  Сьогодні склалась така ситуація, що ми залежні від деяких обставин. Ми залежні від енергоносіїв, залежні від коштів на вирішення дорожньої проблеми, соціальної сфери. Сьогодні чітко сформульований план президента та обласного керівництва максимально відійти від залежності від російського газу. Тобто нашою стратегією буде у соціальній сфері не заміна, а запаралелення енергоносіїв, тобто котлів з твердим паливом та електроенергією – це буде проводитись як в медицині, так в відділі освіті  так й у відділі культури.  Другим напрямком стане, якщо не потягнемо у коштах, адже не всюди вдасться замінити на котли енергозберігаючі, десь треба буде встановлювати повністю нові котельні, то в цьому напрямку ми б хотіли то виявити причину, через що не втримується тепло в приміщеннях. Є розпорядження перевірити, чи є ефект від заміни вікон на енергозберігаючі, чи треба десь відремонтувати стелю, чи можливо десь підлогу або двері з утепленням.  Третій і один з найболючіших – стан доріг. Вчора в с.Кушниця люди вийшли на мітинг – і вони повністю праві. Якби я жив в Кушниці й кожен день добирався такими дорогами на роботу то я б теж вийшов на мітинг.  Я сьогодні роз’яснив, що вище голови ми не можемо сягнути, а чим зможемо тим виправимо ситуацію. Якщо зможемо то залатаємо ями просоченим щебнем.  Ті дороги, що відносяться до державного значення, різних категорій, вони всі підпорядковані Облавтодору  і службі доріг.  Ті кошти які крутяться в місцевому бюджеті, то місцеві бюджети сільських рад  тобто комунальні дороги.  По комунальних дорогах ми можемо тільки просити голів сільських рад заключати договори про виділення певних коштів, аби не дати занепасти нашому автодору і дати роботу - латання просоченим щебенем аварійних ділянок дороги.  Область наразі вже майже повністю призупиняє роботу по асфальтуванню і перейшла на зимовий період. Такі питання, як наразі виникли в Кушниці треба було оголошувати ще влітку. Головною проблемою кушницької дороги є лісовози. Якщо б тою дорогою їздили лише легкові автомобілі, ситуація не була б така критична. Звернуся до представників лісгоспу, аби вони у своїх розрахунках, виділяли певні кошти на ремонт доріг, адже лісовози завдають значних збитків автошляху. 

Перехід на заощадливі енергоносії досить важливий крок, а чи не можна залучити до співпраці такий об’єкт як Ільницька шахта, де наразі відкритим способом добувається вугілля ?

На сьогоднішній день, я ознайомився з усіма відділами котрі треба забезпечити деревиною. А шахта – це установа, котра має ліцензію, має своє бачення як і куда продати добуте вугілля.  Якщо ми з сьогоднішніми власниками знайдемо спільну мову, і нього не буде ніяких перепон надавати нам послуги в юридичному плані, а ми готові будемо оплачувати ці послуги й належно розпоряджатися вугіллям то беззаперечно ми скористаємося цією можливістю. 

А чи є у Вас в планах кадрові перестановки в апараті РДА?

Якби не було, я наразі не маю претензій ні до одного з працівників які сьогодні тут працюють, адже я з ними не працював, і працюю я всього 5 днів. Але скоріш за все зміни будуть. 

Євгенія Шутка для Irshava News

Коментарі (19)
Який народ така і влада
11/13/2014 8:54:20 AM  |  IP: 89.209.11.***
Жити по-новому ---красти по-старому! Ми живемо в середньовіччі--- закарпатські феодали Балоги контролюють весь рух коштів краю.
ільницький)))
11/11/2014 7:44:37 AM  |  IP: 46.211.135.***
симканинця не в бак мусорний треба запхати ))) а закапчати його за мусорну машину та тігати його ільницькими улицями, синю жирну))) крав краде і буде красти!!!!!)))))
Свічкар Слава
11/8/2014 10:28:30 PM  |  IP: 89.209.11.***
Україночко, Я думаю якщо ви зі мною поспілкуєтеся, то ви все своє життя будете мати бажання спілкуватись, на які теми захочете на такі будемо спілкуватись. Я думаю Я більше в своєму житті бачив ніж ви, такі грамотні ! А нащот друзів то вам до моїх друзів дуже і дуже далеко!
Свічкар Слава
11/8/2014 1:07:44 PM  |  IP: 89.209.11.***
Дякую за здоров’я взаїмно,а по поводу друзів я думаю, що вони у вас є,пока ви у власті, а я не у власті та друзів немаю які лише просто із-за вигоди друзі! І таких друзів я нехочу мати!
УКраїнка
11/8/2014 11:41:07 AM  |  IP: 91.195.157.***
Щиро дякую за запрошення але я не маю бажання з Вами спілкуватися ні вживу,ні якось інакше.Спілкуйтеся на здоров'я зі своїми друзями,якщо звичайно вони у Вас є.
Свічкар Слава
11/8/2014 11:05:56 AM  |  IP: 89.209.11.***
Україночко, ви праві, це головний біль пана Симканинця, а пан Симканинець така освічена людина, що сам себе продає, а по поводу фантазій тільки ви вмієте брехати і фантазувати! до пори до часу! посада не вічна! не такі були як ви та Симканинець та пішли в небуття! час покаже, а якщо ви така розумна особистість, так скажіть прямо то поспілкуємось в живу,ви тільки скажіть.
УКраїнка
11/7/2014 9:57:41 PM  |  IP: 89.209.11.***
Україночка,а Ви теж з тих,не дуже розумних.Мало того,що нічого не розумієте в ІР адресах та ще й ніякої фантазії немаєте,Не змогли собі навіть нік придумати,а мій вкрали.
УКраїнка
11/7/2014 9:53:23 PM  |  IP: 89.209.11.***
Пане Свічкар,та ви виявляється вмієте і без помилок писати?????!!!!І навіщо тоді строїти з себе неграмотного дурня?Я звичайно що не адвокат.А пан Симканинець розумна,освічена людина,навідміну від деяких.............І його кримінальні справи це не Ваш головний біль.
Свічкар Слава
11/7/2014 6:25:09 PM  |  IP: 89.209.11.***
Шановна україночко, звідки ви взялися такі грамотні що без помилок пишете? Значить відносно кримінальних справ пан Симканинець сам давав інтерв’ю що прокуратура області проводила ретельну перевірку при владі Януковича. Де кримінальні справи були закриті. Я думаю, громадська організація в ближчий час звернеться до прокуратури області про надання постанови про закриття кримінальних справ, для оскарження до суду про скасування. Я думаю, ви з паном Симканинцьом за одно, за то ви його захищаєте як адвокат.Успіхів вам у суді!
і ще..
11/7/2014 4:50:27 PM  |  IP: 37.52.104.***
І ще, будь-ласка, заберіть фото цього контрацептива з головної, бо неприємно на сайт заходити))

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News