• 19:17
  • субота , 16-лютого-2019

Деякі кандидати витратили купу грошей на політичну рекламу на Закарпатті (ВІДЕО)

  • 23.10.2014
  • Перегляди 581
  • Коментарі 0

«Ми за мир», «Переможемо» - солодкі обіцянки на кольорових постерах, біл-бордах та сіті-лайтах, крім того, набридлива агітаційна реклама у ЗМІ – це час, коли рекламні агентства знайшли золоту жилу, хоча і на короткий термін.

Вартість  агітаційних матеріалів напередодні парламентських виборів -2014 оцінюється в 600 млн. грн.. за півтора місяця, або  100 млн. грн на тиждень – про це йдеться в українських ЗМІ. За підрахунками голови Асоціації зовнішньої реклами України Артема Біденка, якби вибори 2014-го розтягнулися на чотири місяці, вони затьмарили б минулу кампанію - їх загальний бюджет склав би  майже 2 млрд. грн. 

В Ужгороді лише в центрі міста на розміщення реклами витрачають захмарні кошти. Кандидати не соромляться: прикрашають місто білбордами із зображенням своїх облич, а що робити,  адже в списках є люди, про яких досі ніхто нічого і  не знав.  Журналісти «М-студіо» вирішили порахувати  рекламоносії на проспекті.Жодного вільного сітілайту.  Реклама всюди:  на бордах, ,будинках, деревах,  балконах …

Деякі кандидати взагалі не шкодують  грошей на борди , щодва метри одне й те саме обличчя. Більше п’ятдесяти і це тільки на 50 метрах. М - студіо вирішили дізнатись, скільки коштує розміщення одного білборду, зателефонували в одне із підприємств,  що займається їх розміщенням. Повернемось до ціни: 200 грн виготовлення + макет , розміщення в центральній частині міста 1900 грн. і це тільки за один  носій. А якщо їх більше 50-ти?

Припустимо,  кандидатам в депутати дали знижку і вони орендували рекламоносій за 1000 грн. Тоді, аби прикрасити проспект,  кандидати витратили більше 50 тисяч гривень. Ми запитали у волонтерів області, що таке 50 тисяч грн. для учасників АТО. Мукачівці кажуть: краще б ці гроші витратили на щось більш корисне. Позачергові вибори  до Верховної Ради відбудуться 26 жовтня. За день – два вся агітація перетвориться на нікому не потрібне сміття, а великі гроші, витрачені на рекламу – підуть на вітер.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News