• 6:42 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

"Батьківщина" вилетіла з прохідного списку партій у Раду - опитування

  • 10/22/2014
  • Перегляди 972
  • Коментарі 4

До Ради проходять лише чотири партії на чолі з "Блоком Петра Порошенка".До Ради проходять лише чотири партії5-відсотковий бар'єр на парламентських виборах долають чотири партії.

Як свідчать дані загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, це партія "Блок Петра Порошенка", Радикальна партія, Народний фронт і Самопоміч.

Повідомляється, що "Блок Петра Порошенка" мають намір підтримати на виборах 26 жовтня 20,5% респондентів, які планують взяти участь у голосуванні, Радикальну партію - 8,6%, Народний фронт - 6,8%, Самопоміч - 5,8%. За партію "Батьківщина" голосуватимуть лише 4,7% опитаних, інформує ТСН.

Теги:
Коментарі (4)
Нижнянин
10/24/2014 4:23:56 PM  |  IP: 91.195.157.***
Хочу поділитись думками по кандидатах по нашому округу і дізнатись про них більше від своїх земляків:
Балога Павло Іванович – Самовисування, при підтримці блоку Петра Порошенка, всі цього кандидата добре знають і кожен його любить по своєму

Келемен Роман Юрійович – самовисування, цікавий кандидат, не знаю хто його підтримує, багато майданить на фейсбуці – мода тепер така, мені ці всі випендоси не дуже до вподоби!

Кобаль Іван Іванович – Самовисування, родом із Загаття. Заступник директора фірмочки «Дніпро-Бета», яка функціонує на Придніпровї, але водночас пише, що живе в Загатті. Фетезі якесь. Но в то шо іршавський Ковбаско колись їздив на роботу у Воловець, коли там чолив адміністрацію, можна повірити, а як пояснити цей новий робото маршрут? Народ просвітіть відки сись чел взяв ковбик-літачок?

Мондич Михайло Михайлович – Радикальна Партія Олега Ляшка, якщо він такий же епатажний як його гуру, то на зустрічах з ним можна добре повеселитись, але в парламенті він навіть кулаками якусь ідею відстояти не зможе. Хук справа і він на лікарняному)))

Попович Василь Васильович – Самовисування, із Липчі мужичок, цікаво як він суміщає приватного підприємця і вчителя. Народ напишіть який він підприємець і який вчитель і чого в нього більше з цих двох відображень?)))

Рішко Василь Іванович – Самовисування, цей ваще жжот житель Хуста родом із Чумалева на Тячівщини, безробітний, середня освіта і наклав свої Біг-морди у наших огородов?! Питається: Відки мані? Цікаво, що я натикнувся на фірмочку на Тячівщині із назвою «Рішко Василь Іванович», якою керує жіночка із прізвищем Рішко. Це напевне тьотя з Америки переселилась якраз перед виборами?

Рішко Віталій Васильович — само висування, але водночас член «Свободи», цікавий фактор, але чому він це не вказує. Мабуть рейтинги цієї партії не блещут?! Чим займався, прославився цен кент? Народ просвітіть?

Сабадош Василь Михайлович – Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, Юрист із Сокирниці, керуючий справами Хустської міської ради, Хустяни відгукніться: Як він у вас там керує справами?

Шпілька Василь Миколайович – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, приватний підприємець по мебельній галузі? А може паркетній, а може просто вивозив ліс? Народ просвітіть за сього кандидата його позитивні сторони, бо Юлька його явно не піднімає в моїх очах?!

Якубець Василь Юрійович – Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, народився в Липчі, а живе в Ізі, тимчасово не працює, но біг-морди його висять, якщо він такий же як його гуру, то він має знати класно говорити, однак з іншої сторони як не крути, а ця сила у народу асоціюється з дечим не таким як хотілося б. Плюс ходять слухи, що Василь Юрійович тимчасово очолював Хустську Облімістрацію за Батонної республіки? Народ це правда чи вигадки?
Іван
10/24/2014 3:12:09 PM  |  IP: 91.195.157.***
А коментують агітатори від свободи. Ну дуже хочуть сесі бариги, що вже наробили діл у Осої, запанувати у всів Україні по новому. Но вилюди свободівці вже себе чудово проявили , коли спровокували події на сході своїм мовним законом (його канєшно треба було приймати, но ви вибрали вигідний для Путіна момент) і картинним побиттям головного по ЗМІ (там ви взагалі отримали від суспільства від коша). Так шо велика частка людей, яка на минулих виборах очікувала від вас дієвих кроків, розчарувалась у вас і зараз обирають інші сили - хто Порошенка, хто Ляшка, хто Народний фронт, а хтось і Самопоміч. Так шо на виборах ви старі кадри української політики будете дуже здивовані результатами виборів. Но роптати можете самі на себе за свої непрдумані кроки....
Іршава
10/22/2014 4:39:16 PM  |  IP: 91.195.157.***
Опитування проводив Садовий із Самопомочі, тот шо за Януковича у Львові агітірував?
Батько
10/22/2014 3:43:55 PM  |  IP: 92.113.179.***
Опитування це херня ото би так хотіли буде інакше

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News