• 12:15 AM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

Виноградівський райавтодор заберуть в Іршаву

  • 10/22/2014
  • Перегляди 893
  • Коментарі 0

З 26 грудня Виноградівський райавтодор стане дорожньо-ремонтним пуктом Іршавського райавтодору.

Такі плани з реорганізації підприємства підтвердив начальник філії у Виноградові Віталій Козар.

? Реорганізація Укравтодору проходить по всій Україні. Вона полягає в об’єднанні філій. Виноградівський райавтодор буде об’єднано з Іршавським, - сказав Віталій Козар. - Так само Берегівський райавтодор приєднують до Мукачівського. Зокрема, на нашій базі буде створено дорожньо-ремонтний пункт. Але це не вплине на обслуговування доріг в нашому районі. Просто до Іршави переноситься бухгалтерія і там робитимуться всі розрахунки. Ці зміни мають пройти до 26 грудня цього року.

Причиною реорганізації стала відсутність достатніх об'ємів роботи та фінансування, - пояснив чиновник. За останній час на підприємстві уже була проведена оптимізація, внаслідок якої скоротили 18 працівників. До кінця року уся бухгалтерія та розрахунки проводитимуться уже в Іршаві. Техніка залишиться на місцях.

Керівник виноградівської філії назвав також причину, чому реорганізацію проводять в бік Іршави, а не Виноградова. На думку Козара, на рішення вплинуло те, що в Іршавському районі є асфальтобетонний завод. Хоча виноградівські автодорівці брали асфальтобетон з Мукачева та Рокосова.

Натомість, за інформацією Голосу Карпат, при складанні планів реорганізації, на рішення "кого до кого приєднувати" найперше впливали загальний стан філій та кадровий ресурс, який у Виноградові за останній час значно погіршився.

Рішення про підпорядкування виноградівських "дорожників" Іршавському автодору приймалося на центральному рівні. Вочевидь, змінити його може хіба що негативний суспільний резонанс та супротив місцевих громад.

Раніше з Виноградова в Іршаву уже реорганізували поштове відділення та військомат.

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News