• 1:03 AM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Жителю Іршавщини, учаснику бойових дій ВВВ - 90!

  • 10/17/2014
  • Перегляди 623
  • Коментарі 0

Учасник бойових дій, доброволець ВВВ Михайло Юрійович Попович, уроженець с. Гребля, вчора відзначав своє поважне 90-річчя.

Михайло Попович – людина, хоч і важкої, але не менш цікавої долі. Адже далеко не кожен мав сміливість бути добровольцем Великої Вітчизняної війни. Він вижив.

Після закінчення Львівської фінансової школи свою трудову діяльність розпочав фінансистом у Греблянській сільській раді. Від чого й пішла серед знайомих та друзів кличка Фінанс.  Михайло Юрійович користувався неабиякою повагою та авторитетом не тільки серед колег, а й односільчан. В кінці сімдесятих років минулого століття декілька років працював Греблянським сільським головою.

Сьогодні ця добра, щира людина проживає з онучкою Мар'яною та її сім'єю в с. Гребля. Найбільшою радістю для ювіляра є його син, дочка, онуки та правнуки. На жаль, роки та пережите даються взнаки, - йому важко самостійно пересуватися й розмовляти. Але, тим не менше, дідусь не приховуючи радості зміг подякувати гостям за привітання. А, особливо, Михайло Попович вдячний Богу за можливість зустріти свій дев'яностий день народження та кожен прожитий день.

РДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News