• 4:35 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Через люстрацію уряд звільняє 39 чиновників вищої категорії

  • 10/16/2014
  • Перегляди 823
  • Коментарі 0

Уряд України звільняє 39 чиновників вищої категорії у рамках дії закону про люстрацію, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Відповідно до базової норми закону про очищення влади, уряд України загалом звільняє 39 осіб вищих категорій, з яких 19 осіб подали заяви на звільнення за власним бажанням, 20 осіб звільняють на підставі прямої норми закону України «Про очищення влади», а саме – на підставі люстрації», – сказав він під час відкриття засідання Кабміну в четвер, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, щодо одного керівника Кіровоградської обласної державної адміністрації уряд вносить подання президентові України про його звільнення на тій основі, що він не відповідає закону України про очищення влади і має бути звільнений саме на підставі люстрації.

Також буде звільнено 10 голів нацкомісій, повідомив Яценюк.

«Таким чином, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про звільнення високопоставлених осіб, які не відповідають вимогам нового закону, які не зможуть працювати в органах державної влади упродовж найближчих 10 років. Це керівники центральних органів виконавчої влади, перші заступники міністрів, заступники міністрів, члени національних комісій і один голова обласної державної адміністрації», – пояснив прем'єр.

«Чекаємо, що президент України також прийме оперативні рішення про звільнення відповідних посадовців», – додав він.

При цьому прем'єр-міністр зазначив, «що це тільки перший етап», а далі Кабмін ухвалить розпорядження про затвердження плану проведення перевірок відповідно до закону України «Про очищення влади».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News