• 19:11
  • субота , 16-лютого-2019

Міністерство освіти скасувало мінімальний 124-бальний поріг на ЗНО

  • 16.10.2014
  • Перегляди 994
  • Коментарі 0

Міністерство освіти і науки ввело систему оцінювання ЗНО за принципом складності завдань залежно від предметів, заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"З 2015 року ми вводимо нову систему оцінювання результатів зовнішнього тестування за принципом "здав" чи "не здав", – сказав він. При цьому Лікарчук зазначив, що після проведення ЗНО за кожним із предметів експертна група визначатиме мінімально необхідну кількість завдань тесту, які абітурієнт мусить виконати для здачі зовнішнього оцінювання. Мінімально необхідна кількість завдань залежатиме від індивідуальної складності тесту за кожним із предметів. Після визначення мінімальної кількості завдань тим абітурієнтам, які його виконали, виставлятимуть оцінки за шкалою від 100 до 200 балів.

Відтак скасовано систему, коли для всіх предметів мінімальний бал на ЗНО становив 124. А ті, хто в підсумку матиме результат "не здав", не отримуватимуть балів узагалі. На думку Лікарчука, така система дозволить враховувати індивідуальну складність кожного з тестів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News