• 1:02 AM
  • вівторок , 3-жовтня-2023

Від сьогодні на Іршавщині запрацює дитячо-оздоровчий табір "Горбок"

  • 8/7/2020
  • Перегляди 664
  • Коментарі 0

У літньому оздоровчому таборі "Горбок" покосили траву на футбольному полі, продезінфікували альтанки та почистили басейн. Директорка закладу Світлана Муха розповіла: прибрали всі кімнати, де перебуватимуть діти. До того ж діти, як планується, проводитимуть мінімум часу у приміщенні — цілими днями вони будуть на відкритому повітрі.

Віктор Гуменюк готував інвентар для роботи з дітьми. Розповів: ігри адаптував до карантинних вимог.

"Ми прибрали з програми всі ті ігри, які йдуть на тілесний контакт, один до одного, — сказав організатор дозвілля, — додали більше активних ігор, тому що це табір активного відпочинку, де вони будуть оздоровлюватися, але будуть вимушені знаходитися на більшій дистанції, ніж це було до того".

Коли про відкриття оздоровчих таборів дізналася ужгородська багатодітна мама Марина Мицька, вона прийшла до міського департаменту праці та соцзахисту населення та написала заяву на оздоровлення дітей у таборі «Зачарована долина», який запрацює з 10 серпня. Каже: під час карантину діти дуже засиділися вдома, адже не могли збиратися у компанії, згуртовуватися. "Вони стомилися від дистанційного навчання. Тепер є можливість відпочити у літньому оздоровчому таборі", — сказала жінка.

Загалом на Закарпатті відновлюють роботу 7 дитячих таборів, каже директор департаменту соцзахисту населення ОДА Михайло Петрішка. Відпочити та оздоровитися безкоштовно можуть діти пільгових категорій.

"Це діти малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти з числа загиблих учасників АТО, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, які потребують додаткової уваги, в тому числі і якоїсь соціальної реабілітації, в тому числі

За його словами, до кінця серпня у дитячих таборах Закарпаття безоплатно зможуть оздоровитися близько 2,5 тисячі дітей. На це з обласного та місцевих бюджетів спрямували понад 15 мільйонів гривень.
Суспільне Закарпаття

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News