• 12:22 PM
  • субота , 26-вересня-2020

Іршавська РДА отримала нового голову

  • 7/15/2020
  • Перегляди 1983
  • Коментарі 10

"РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №414/2020-рп

Про призначення І.Завидняка головою Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області


Призначити ЗАВИДНЯКА Івана Івановича головою Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області.


Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ


15 липня 2020 року."


Ним став Завидняк Іван Іванович, уродженець Іршави.


Закінчив у 2003 р. Іршавську ЗОШ №2. У 2008 р. закінчив Національну академію СБУ. З 2008 по 2018 рр. працював на оперативних та керівних посадах в Управлінні СБУ в Закарпатській області. 


Згідно поданої декларації, одружений та має двох дітей.  Зареєстрований у с. Минай, Ужгородського району.



У власності має квартиру у с. Минай, квартиру у м.Іршава та земельну ділянку теж у Іршаві. 

Його покійний батько керував Іршавською районною друкарнею.

Коментарі (10)
іван
7/16/2020 6:19:43 PM  |  IP: 194.0.157.***
До пепи! пепо ти свинка из мультика.Иди включай телевізор. Дале по темі.......я нич не напишу лиш дуже ми шкода наших люди.......і наш район.
гість
7/16/2020 11:30:49 AM  |  IP: 31.41.94.***
Дуже смішно.. іршавчанин із Минаю.. тепер йому мало більше 30 років, а вже тілько всього нагаздував. дако за живют тілько не має хижів...То значить, що новое зеленое литсо з
нає як зелене бабло косити.. буде косити і з району..
Вітьок
7/16/2020 9:24:31 AM  |  IP: 31.41.88.***
Пак пепо тебе наколов на чомусь?І з чого ти взяв що я аферист?Я дару точно немаву ниякого.У тебе у єдного є дар,прожити усьо життя з порожньов головов.
Пепа
7/16/2020 6:27:27 AM  |  IP: 47.60.47.***
До віті ото такий вферист як і ти неробе лиш писати знаеш на другое ни маеш дара ниякого
Яяяяяяяя
7/15/2020 11:51:10 PM  |  IP: 46.211.33.***
Вот так і будем жити
Вітьок
7/15/2020 11:10:49 PM  |  IP: 31.41.88.***
Нашим людям видав оби Бога головов поклали,та і так найшлиби ся люди,што би їм і так хибіло призначення.
Пак Стефане,чому ти не балотуєшся?
іршава
7/15/2020 11:09:08 PM  |  IP: 31.41.94.***
головне що нащ а не присланий казачок адміністрація ше буде ло 1 березня 21 року грошей в районі ноль зарплати нема чим платити коронавірус перше місце в області дороги цього року ше непристапали робити незавідуйте йому бо буде дуже тяшко заривати наш район
цап
7/15/2020 11:08:23 PM  |  IP: 151.43.221.***
Ваня молодець машини знає продавати
Стефан
7/15/2020 11:00:44 PM  |  IP: 194.0.157.***
Авто-аферист! Шкода наш район(
цар
7/15/2020 10:48:46 PM  |  IP: 31.41.94.***
Дуже вдале призначення корінного іршавчанина,щасливо працювати!!!

Prev1Next