• 5:33 AM
  • понеділок , 13-липня-2020

Будівництво незаконне? Продовження історії з зіпсованою велодоріжкою

  • 6/27/2020
  • Перегляди 1270
  • Коментарі 10

Нещодавно ми писали про забудовану велодоріжку у напрямку с.Сільце з м. Іршава.


Мова йде про чималий відрізок велосипедної доріжки, яку невідомий забудовник вирішив зробити майже приватною. Більше про історію можна прочитати та перегляути фото за посиланням:


Втрачена велодоріжка? Мережу збурила перегорожена велодоріжка між Іршавою та Сільцем


Історія має продовження. 


Наразі всі конструкції розібрані, проте сама доріжка досі залишається засипана завезеним грунтом.





Ділянка знаходиться за межами міста Іршава та належить до земель Сілецької сільської ради. Як виявилось, цільове призначення на жодній земельній ділянці у няпрямку с.Сільце не змінене, а зараз статус цих земель значиться як сільськогосподарські. 


Тобто вцілому законність будівництва на землі, на якій не змінено цільове призначення під питанням. 


Коментарі (10)
дяді юрі
6/29/2020 1:47:40 PM  |  IP: 194.60.77.***
ти видав у темі вать сам ото строїш? тот сілицький голова би си мамку продав за гроші а ни дав дозвіз на стройку і так усі береги зарічанам продав гроши ся набрав уткіть машина така у чоловіка на диржавнів роботі???
Дядя Юра з Сільця
6/28/2020 5:27:24 PM  |  IP: 194.0.157.***
Займіться Роботою!!!!
Дядя Юра з Сільця
6/28/2020 5:25:20 PM  |  IP: 194.0.157.***
Займіться роботою!!!
Сідун
6/28/2020 11:33:37 AM  |  IP: 194.0.157.***
Най читать ісе тот мигаль що нигодинси нік придумати та краде уд других
мигаль до сідун
6/28/2020 10:02:27 AM  |  IP: 91.129.107.***
Я за велодоріжки нич не писав .уто кось другый підписався,,Мигаль,, я там нарас уто написав быв.
Сідун
6/28/2020 9:05:32 AM  |  IP: 194.0.157.***
До мигаля. Т анде писав за велодоріжку у коментах тта дужесь возбухав ош нико нич ниробить лим туй годин писати. Я не пи@ів я рішаву письмово там де треба.і видиш сам результат. А коби щи кось сяк робив та бувби порядок
Районний
6/27/2020 10:53:46 PM  |  IP: 93.79.123.***
Нигризіться чилядь наша ,бабло попіждае зло.
мигаль до сідун
6/27/2020 10:31:25 PM  |  IP: 91.129.107.***
А я туй до чого ?за які писулькы ты туй говориш?чи ты што сь попутав писульковый рішало.
Сідун
6/27/2020 8:01:19 PM  |  IP: 194.0.157.***
А типир мигалю никай ко що зробив своїми писульками за велодоріжку і за анцю. Докі т пишеш туй опуста та я рішаву питання писульками
Іршава
6/27/2020 7:42:03 PM  |  IP: 194.0.157.***
А прокуратура де никать, посліпли ачий?

Prev1Next