• 3:47 AM
  • понеділок , 13-липня-2020

Кількість хворих додалась. Зараз офіційно 199 впадків COVID-19

  • 6/24/2020
  • Перегляди 2422
  • Коментарі 19

У Іршавському районі продовжується стрімке зростання кількості хворих на коронавірус.

Так, згідно даних озвучених у Іршавській РДА, станом на 24.06.2020 року у районі лабораторно підтверджено вже 199 випадків захворюваності на коронавірусну хворобу - COVID-19.


А саме:

м. Іршава – 31 випадок;

с.Собатино – 2 випадки;

с.Лоза – 1 випадок;

с. Білки – 5 випадків;

с.Приборжавське – 2 випадки (1 з них - летальний);

с.Луково – 3 випадки;

с.Лисичево – 1 випадок;

с.Довге – 3 випадки;

с.Заріччя – 72 випадки (3 з них - летальні);

с.Сільце – 9 випадків;

с.Арданово – 1 випадок;

с.Дунковиця – 3 випадки;

с.Богаревиця – 1 випадок;

с. Бронька – 1 випадок (летальний);

с.Кам'янське – 2 випадки

с. Доробратово – 1 випадок

с. В.Раковець – 2 випадки

с.Негрово – 2 випадки

Велика Розтока – 2 випадки

Мала Розтока – 1 випадок

Підгірне – 6 випадків (1 з них - летальний)

Загаття – 5 випадків

Брід -2 випадки

Липецька Поляна – 1 випадок.

Чорний Потік - 1 випадок

Кушниця – 26 випадків (2 з них – летальні)

Імстичево - 2 випадки

Н.Болотне - 1 випадок

Мідяниця - 2 випадки

Дешковиця – 1 випадок

М. Раковець – 2 випадки

Ільниця – 3 випадки

Дубрівка – 2 випадки.

Додамо, що за весь період померло з встановленим COVID-19 8 людей.

Станом на сьогодні, 24 червня, згідно даних Національної служби здоров'я України, на Іршавщині повністю одужали 28 осіб, таким чином хворих наразі 163 людини.


Коментарі (19)
Вітьок
6/27/2020 9:58:40 AM  |  IP: 31.41.88.***
Дибілам голосувати не мож.Так что пепо ти у прольоті.
пепа
6/26/2020 11:40:38 PM  |  IP: 89.128.35.***
вітьок правду каже вітьок я за тебе буду голосовати продвигай ся дурню
Гість
6/26/2020 6:52:41 AM  |  IP: 94.153.66.***
Якшо хтось лежав хоть раз в лікарні, та знає, шо після капельниць, які тобі капать, тобі недуже захочется бігати, і після тижневого лікування, перше, шо хочется, то попасти додому. Нич некажу є такі хворі, шо умудряются бігати на пиво, то факт.
Вітьок
6/25/2020 11:11:56 PM  |  IP: 31.41.88.***
Ко би їх там держав?Якась жона дохторка,вать медсестричка удержала би мужика там насилу,ци так?Уто менти мали би контрольовати,а не дохтори.Поліція замість дохторів люди не лічить.
Алена
6/25/2020 10:54:09 PM  |  IP: 159.203.182.***
Та вони бігають за то, що вони знають що не таке це й опасне, якщо б вони знали що це опасне , то вони б точно держали тих людей там і не відпускали б!
Леночка
6/25/2020 8:08:45 PM  |  IP: 194.0.157.***
Треба поставити пост поліції,як що медики не можуть зупинити тих безвідповідальних людей!
Іван
6/25/2020 8:07:02 PM  |  IP: 194.0.157.***
Пане Караслай,пан Терпай! Згадайте основи епідеміології і преведіть до норм роботу інфекційного відділення! Чому хворі то з кором бігають по Іршаві, то з короновірусом!!! Не способствуйте поширенню зарази!!!!
Вітьок
6/25/2020 3:18:48 PM  |  IP: 31.41.88.***
А кось іх контролює?Може із сього начати,ош нико,никому,нич не каже?
Артур
6/25/2020 2:47:46 PM  |  IP: 159.89.119.***
То ни грошики платять, а то повна фігня, якщо люди ходять по місту, лікарі знають що це не страшне, за то і ходять по місту собі! Якщо це було серйозне, то ніхто би не ходив! Розвод значить!
Вітьок
6/25/2020 1:32:12 PM  |  IP: 31.41.88.***
Ану,ко платить,і кілько?

Prev12Next