• 5:16 AM
  • понеділок , 13-липня-2020

Черговий спалах COVID-19 на Іршавщині. Ще троє людей померло

  • 6/23/2020
  • Перегляди 6303
  • Коментарі 17

На позаплановому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, яке відбулося 23 червня, в.п. голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Іван Мошкола повідомив, що станом на 23.06.2020 року у районі лабораторно підтверджено вже 186 випадків захворюваності на коронавірусну хворобу - COVID-19.

Повідомляють у Іршавській РДА.

А саме:

м. Іршава – 30 випадків;

с.Собатино – 2 випадки;

с.Лоза – 1 випадок;

с. Білки – 5 випадків;

с.Приборжавське – 2 випадки (1 з них - летальний);

с.Луково – 3 випадки;

с.Лисичево – 1 випадок;

с.Довге – 3 випадки;

с.Заріччя – 65 випадків (3 з них - летальні);

с.Сільце – 7 випадків;

с.Арданово – 1 випадок;

с.Дунковиця – 3 випадки;

с.Богаревиця – 1 випадок;

с. Бронька – 1 випадок (летальний);

с.Кам'янське – 2 випадки

с. Доробратово – 1 випадок

с. В.Раковець – 1 випадок

с.Негрово – 2 випадки

Велика Розтока – 2 випадки

Мала Розтока – 1 випадок

Підгірне – 6 випадків (1 з них - летальний)

Загаття – 5 випадків

Брід -2 випадки

Липецька Поляна – 1 випадок.

Чорний Потік - 1 випадок

Кушниця – 25 випадків (2 з них – летальні)

Імстичево - 2 випадки

Н.Болотне - 1 випадок

Мідяниця - 2 випадки

Дешковиця – 1 випадок

М. Раковець – 1 випадок

Ільниця – 3 випадки

Дубрівка – 2 випадки

Додамо, що згідно даних Національної служби здоров'я України, одужало на Іршавщині станом а вчора 28 осіб. 

За нашою інформацією, наразі інфекційне відділення Іршавської районної лікарні заповнене, частина хворих перебуває на стаціонарі у сусідньому відділенні. Важких хворих перевезено до м. Ужгород.

У результаті обговорення, комісія ТЕБ та НС прийняла наступні рішення:

Заборонити на території району із 25.06.2020 року:

закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.

Заборонити у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.

Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади: внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи:

- о 8 годині в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади;

- о 10 годині в центрі надання адміністративних послуг, органах: соціального захисту населення, Пенсійного фонду України;

Рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів роботи з метою встановлення початку роботи о 10 чи більш пізній годині.

Суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у фармацевтичній сфері, Іршавському відділу обслуговування громадян  головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, банківським установам:

Встановити години прийому відвідувачів (споживачів) похилого віку, розмежувавши прийом із іншими відвідувачами.

Не допускати у визначені вище години прийом інших категорій громадян (споживачів).

Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування: організувати доведення до населення інформації щодо посилення в області, зокрема районі, протиепідемічних заходів із залученням засобів оповіщення об’єктових, спеціальних та відомчих систем оповіщення, у тому числі системи „ПАВІАН?, а також мобільних (переносних) засобів, встановлених на автомобільному транспорті.

Сільським головам та районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану:

Забезпечити завчасне надання до органів Національної поліції інформації про проведення запланованих урочистих заходів, пов’язаних із укладанням шлюбу для здійснення контролю за дотриманням карантинних вимог.

Коментарі (17)
Вітьок
6/24/2020 3:00:27 PM  |  IP: 31.41.88.***
Тобі пепо,малфо стара видав здоровля твоє хибить.І тобі псови ушливому вобще нико слово собачоє не давав.
Джиакомо 095 4519528 (63 лед)
6/24/2020 12:01:15 PM  |  IP: 194.88.153.***
Врач!!!Вы написали хорошо но люди не наблюдают карантин!Проста ним нечего интересна!Три мес что я садить дома.У меня анемия апластика мед.и...... страх!Люди нецивилизованный! Я итальянец тут не будит как там (вероятно!) но....Власти должны дать пример!
Пепа
6/24/2020 11:48:24 AM  |  IP: 47.60.47.***
Вітьок займися сим ділом ти я вижу знаеш и юридичний круто що усьо знаеш а голова у тя пуста як барабан воняку нден паршивый
мигаль
6/24/2020 12:58:03 AM  |  IP: 91.129.96.***
Іване я щи й вічно молодый
мигаль
6/24/2020 12:55:24 AM  |  IP: 91.129.96.***
Вітьок .гаазськый трибунал заниматься воєнными ділами .а іти треба в міжнародный уголовный суд в Газі.лем ты так само туды годен піти з жалобов ош у нас не соблюдавуть карантин а поліція нич не робить.дале.я і не писав ош Європа и штаты гроблять нашу економіку.они стоять збоку и тихо наблюдавуть як наша власть уто зробить сама.согласен гроші нам уділявуть но поникай на якых умовах .ціны на газ світло підняти ,податкы пудняти,пенсійный вік пудняти ,приняти якыйись закон што ускладнює нам живіт и т.д.нащьот героя и великого пофігіста низнаву про кого пишеш бо каждый из нас у якомусь смыслі пофігіст. А обсираться тот ко без надежных документів и кому є уд чого обиратися.......типирь тому ко рахує мене дуже розумным.ДЯКУВУ я вто знаву и без тебе.а чи має Америка якоєсь відношення до наших салвіштів ?такоє самоє ги Рим до католиків а Константинополь(Стамбул) до православных.у Америці салвіштська верхушка.заміть я не писав ни за суботників ни за секту єговістів хотя они уттіть же.а статистика иннись єдна ,а завтра друга .
Лікар
6/23/2020 11:07:51 PM  |  IP: 195.135.250.***
Не пишіть дурне змиріться з тим що всі мають перехворіти хтось хворіє з ускладненнями хтось без симптомно заспокойтеся не панікуйте і все буде добре вірус існує дотримуйтеся карантина зараді беспеки свої і близьких...
іван
6/23/2020 10:53:17 PM  |  IP: 194.0.157.***
мигалю ти вічно пяний у інтернеті
Мигальови дуже "розумному"
6/23/2020 10:14:44 PM  |  IP: 195.225.231.***
Во первих Америка до заріцьких салвіштів не має нич! А во вторих ти проти себе говориш... так є в Зарічу ци неє??? Не ош ниє ай 95% даже ниякі аналізи не здають! То шо офіційна статистика пише там ниє і 10% із хворих. І вто чекать каждоє село, кіть ся люде не будуть сокотити... каждий яден має за себе думати а не усе усі кось виден. Тай не придумовуйте собі казки ош нич ниє бо вже є такі розумні шо говорили
До Міші
6/23/2020 10:06:27 PM  |  IP: 178.93.182.***
Ви ніяк не заспокоїтеся з тією терапією, кожного дня про це пишете, знаєте що там відбувається. Ми там проживаєте?
Вітьок
6/23/2020 10:00:56 PM  |  IP: 31.41.88.***
Та дайте на них у Гаазький трибунал.Там якраз такі діла розглядавуть.Кіть пишете,шо то геноцид,та і докази маєте мати.Так што сміло туда жалуйтеся.Зробите прецедент.
І Мигалю,ни Європа из Штатами нашу економіку гроблять,а ми самі,точніше наші депутати.Бо і хащу не європейці рубауть,а наші з дозволу наших,і гроші,котрі нам виділяуть деребанять не європейці з американцями.Так что ім наша економіка до єнного міста.І не гробили би они свої економіки раді нашої.За люди у прибалтиці і т.д.тоже писавим,ош там люди носили маски для себе,і їх попросили.А нашим кіть уповіли ош треба носити,та він і завто не надіне.Бо такі наші люди.Я не кажу за усіх,но більшість таких.Туй герой великий і пофігіст,атпересіче границю,та обсираться од каждого шороху,бо знає ош там із ним нико бавитися не буде.

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News