• 1:46 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Ще одна жертва COVID-19 у Заріччі

  • 6/19/2020
  • Перегляди 3329
  • Коментарі 21

Згідно даних Центру громадського здоров'я України,  станом на 23:00, у системі відображається 5 летальних випадків на Іршавщині.  






Сьогодні зафіксовано ще одну смерть, людина проживала у с. Заріччя.

Додамо, що і кількість хворих зросла, з 141 до 144. Зранку будуть оновлені більш актуальні дані. 

Коментарі (21)
іван
6/22/2020 12:22:07 PM  |  IP: 194.0.157.***
Саша тобі треба до Лукашенка увін тоже каже што ковіда ниє.Но завто кандидата від опозиції до виборів не допустив уповів ош у того ковід.Ото ти зним парочка "тракторист і доярочка".
Вітьок
6/21/2020 9:53:18 PM  |  IP: 31.41.88.***
Дибіл ниборьку ти.Причому дуже великий.Толк який мене просто так пужати?У то лиш у таких шизофреніків ги ти кругом вселеньський заговор.Диш я так і не чув од тебе толкової відповіді,кіть ісе усьо брехня,та для чого она товди?Може уже уповіш недознаток нашто ісе?
Саша
6/21/2020 9:47:08 PM  |  IP: 142.93.102.***
Яка статистика? Ти дибіл? Вони то придумують щоб таких чокнутих як ти пугати, ти майже такий дурний що будеш вірити будь чому, поникай статистику від початку року в світі померло почти 27 млн людей , в цьому біда, а не то що вони списують почти всіх на ковід, особо старих людей!
Вітьок
6/21/2020 8:39:28 PM  |  IP: 31.41.88.***
Тай як ото,телевізор тобі зомбоящик,а інтернет самоє достовірноє джерело новостів?Ти товди реально ТУПАК.
Вітьок
6/21/2020 8:38:03 PM  |  IP: 31.41.88.***
Та нашто товди ведуть статистику захворювання на ковід19?Чи тобі шизофреніку тупий може ото привіділося?
Саша
6/21/2020 8:34:13 PM  |  IP: 142.93.102.***
Ти дурню я тобі кажу , що вони сказали що в них нема хворих, як таке може бути? Та може, бо це фігня повна була ти розумієш чи ні, чи ти на стільки ідіот що не розумієш, чи ти і цим країнам не віриш що кажуть?
Вітьок
6/21/2020 8:30:30 PM  |  IP: 31.41.88.***
Ти дебілоїде,штати до типирь на пешому місті по короняку.Ко тебе бомжа грабить?Як тя граблять.У цілому світі був карантин,та што там тоже наші грабили їх,чи усі дружно самі себе грабили?Кіть того нич не було,та нашто карантин цілий світ вводив тормозе?Для того,оби ти туй теперь слинов бризкав,ош ото брехня?Я вижу ти дуже експерт великий у усьому.А насправді незнаш кілько буде 2+2.Дурак ти,а таких не шкода.
Саша
6/21/2020 8:19:15 PM  |  IP: 142.93.102.***
Дурню поникай вже сша, італія, іспанія і багато інших сеазали що нема больних вже, і ніякої 2 хвилі не буде, а у нас 2 хвиля брехлива началась, цим клоунам нашим вигідно людей і далі тримати так, і грабити, бачиш больних нема вже, це сказав не я, а країни в яких короновірус був, пропали больні раптом, і в сша тисячі протестували і нема больних , а чому? А тому що їх і не було , люди помирали від різних хвороб як і завжди, то лише є больні на голову такі як ти і все!!!
Вітьок
6/21/2020 3:54:42 PM  |  IP: 31.41.88.***
Пак карантин неборе у цілому світі,а не лиш у нас.Та причому їхні закони до нас,авать наші до них?Так что ти дурницю лопочеш.Причому у нас слабі закони проти многих країн.Бо иншак ходили би усі у масках,а не шлялися без них по улицям.
Так что придумай штось другоє,кіть є чим,а не на закони указуй.
Вітьок
6/21/2020 3:13:19 PM  |  IP: 31.41.88.***
Но пак та об'ясни ми товди,нашто рушити всі економіки світу?Який толк?І кому ото треба?Ісе мені об'ясни.Для чого ісе усьо робиться?

Prev123Next