• 12:27 PM
  • субота , 26-вересня-2020

Вже 66 випадків COVID-19 - Іршавська РДА

  • 6/11/2020
  • Перегляди 2720
  • Коментарі 25

Станом на 11.06.2020 року в Іршавському районі лабораторно підтверджено 66 випадків захворювання на коронавірусну хворобу - COVID-19. - повідомляють у Іршавській РДА.


Додамо, що станом на ранок Закарпатський обласний центр громадського здоров'я повідомляв про 63 випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію. 

З власних джерел стало відомо, що планується засідання комісії з ТЕБ та НС стосовно спалаху захворюваності.

Теги:
Коментарі (25)
Вітьок
6/16/2020 11:37:53 PM  |  IP: 31.41.88.***
Нормальні люди не п'ють.Якраз ти і є одброс общества,бо бухаш тоту сливівку фурт.
Вітьок
6/14/2020 12:53:54 PM  |  IP: 89.128.35.***
До вітька я пью як усі нормальні люди но скорше усього раньшесь так пив що и штримфлі ти воняли палинков за ото типирь ни валовшинись упити ужесь скорше усього нитрібний дітвак як кажут отходи из общества
Вітьок
6/13/2020 11:15:10 PM  |  IP: 31.41.88.***
Я ниборьку не п'ю,на відміну од тебе.Бо судячи по твоїх дописах,та тобі сливівка сама главна у житті.Фурт її по ходу принимаш?
пепа
6/12/2020 11:23:27 PM  |  IP: 89.128.35.***
до вітька випий 50 гр сливлянки та заспокойся ти ни на виборах обись так задницю рвав исе газета та берися за одно або за анцю або за вірус а ото хочеш и рибку зїсти и на шляпу сісти
мигаль
6/12/2020 11:03:48 PM  |  IP: 91.129.98.***
Я позираву вітькови штось домак переклинило єден штрек тай анця му в голові .до чого бы йсе?
Вітьок
6/12/2020 7:31:23 PM  |  IP: 31.41.88.***
Тобі де пепо фотку укласти,на чолови ти,чи тобов на штрекови убити,по котрому анця ходити буде?
просто так
6/12/2020 6:13:28 PM  |  IP: 193.142.219.***
Якщо щось,то я відношуся до тих 30тис людей,бо і сам на даний момент ще хворію.(
Вітьок
6/12/2020 6:06:30 PM  |  IP: 31.41.88.***
Пак та ото мало?Кіть так,та мож товди не паритися.Подумаш,нашто ісі карантини,кіть так мало хворих,нє.Ти кіби захворів,та перший ревав бись ош карантин ввести.А тобі іще Анцю запускати треба.Штрека ти уже прохарили.Теперь за тобов діло.Коли ся на нів веземе?
пепа
6/12/2020 6:02:50 PM  |  IP: 89.128.35.***
до вітька ти ни пириганяй из пустого у порожньое виклади уже свою фотку та най люди видят свого героя мелеш такое дурное що ни лізе ни тече
до вітька
6/12/2020 5:01:01 PM  |  IP: 94.153.33.***
навіть одна людина то людина,а я про співвідношення.

Prev123Next