• 12:32 AM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

У Іршаві садочки відновлюють свою роботу

  • 6/4/2020
  • Перегляди 838
  • Коментарі 0

Вчора в міськраді відбулося засідання штабу протидії поширенню коронавірусу та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Іршавської ОТГ. 

На засіданні було розглянуто ряд  питань що стосуються послаблення протиепідемічних заходів, повідомляють  у Іршавській міській раді.

Одне з головних питань: відновлення роботи закладів дошкільної освіти. Присутніми було висловлено ряд пропозицій щодо можливості функціонування дитячих садків. Зваживши всі за і проти, та виходячи з того, що захворюваність на COVID-19 пішла на спад присутніми було прийнято рішення, що дитячі садки Іршавської ОТГ відновлять свою роботу  з 15 червня 2020 року. 


Також було обговорено  ряд заходів, які повинні здійснюватися  під час роботи дитсадків.

   Зокрема було прийнято рішення, що перед поступленням у дитсадок всі дітки повинні пройти огляд у свого сімейного лікаря та принести довідку про стан здоров’я.

    Згідно з пропозиціями міністерства, батьки мають передавати дитину вихователю на вулиці. Температуру дітям будуть міряти при вході в приміщення й ще раз через чотири години. Якщо вранці вона вища за 37,2 градуса або в дитини виявлять ознаки респіраторного захворювання, їй доведеться повернутися додому. Якщо температуру виявили протягом дня, дитину ізолюють, про це повідомлять медикам і батькам. На вході до установи організовують місце для обробки рук антисептиком.

Планується заборонити використання тканинних рушників, м'яких іграшок, килимів із довгим ворсом, перебування у вуличному взутті всередині приміщень, проведення масових заходів за участю дітей із більш ніж однієї групи та з глядачами.

На період роботи в такому режимі буде надаватись пріоритет активному відпочинку на відкритому повітрі, а в приміщеннях за можливості тримати дітей на максимальній відстані одне від одного. Вихователям рекомендуватимуть обмежити заняття та ігри, які передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми й персоналом, використання великої кількості додаткового інвентарю, сенсорні заняття та ігри.

Також буде передбачено "адаптивне харчування", щоби мінімізувати кількість дітей, які їдять або знаходяться за одним столом одночасно.

Міський відділ освіти, адміністрація ЗДО повинні забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків і паперових рушників у санвузлах, дезінфекцію поверхонь і вологе прибирання кожні дві години, регулярне провітрювання приміщень, централізований збір засобів індивідуального захисту й паперових серветок у різні контейнери з кришками й одноразовими пакетами. 

Сьогодні ж міським головою була проведена робоча нарада з завідувачками дитсадків ОТГ. Керівників закладів було ознайомлено з рішенням комісії та умовами функціонування закладу під час карантину.

Голова зауважив, що кожен садок буде забезпечений безконтактним термометром, кварцовими лампами, паперовими рушниками та дезінфекційними розчинами. Щодо нового набору діток, то у зв’язку з карантином набір буде проводитись з 1 вересня.

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News