• 2:53 AM
  • п'ятниця , 9-грудня-2022

Багатодітна мати, Марія Когут з Великого Раківця, маючи п’ятьох власних дітей, виховала ще 45 прийомних

  • 6/3/2020
  • Перегляди 1944
  • Коментарі 1

«Діти – сенс нашого життя. Їх посмішки - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу. А заради цього варто жити» – каже Марія Василівна Когут з Великого Раківця.

Про жінку розповіли у Закарпатській ОДА. 

Марія Василівна з великою теплотою згадує всіх своїх вихованців.  «Вони такі різні. Кожен із своїм характером, уподобаннями та звичками. Вони разом пережили і труднощі, і радість. Дуже хочу, щоб усі вони були успішними і щоб доля, завжди була до них прихильною» - зізнається жінка.

Практично всі вони вже закінчили професійно-технічні заклади. Мають спеціальності перукаря, кухара, кондитера, електрогазозварника, в сфері органів внутрішніх справ. І хоч вони вже дорослі і більшість з них створили власні сімі`ї турбується про них та, при нагоді, допомагає.

Жінка з такою радістю розповідала, про нещодавні відвідини колишніх вихованців та ділилася приємними моментами з їх життя.

Днями з прийомної сім`ї вибула наймолодша вихованка, яка досягла повноліття. Згідно чинного законодавства, після вибуття останньої вихованки прийомна сім`я припиняє функціонування.


Коментарі (1)
Ооо
6/7/2020 9:20:33 AM  |  IP: 194.0.157.***
Хвала вам та низький уклін за виховання цих дітей, бо зараз не кожному потрібні свої діти ,а ви змогли виховати не тільки своїх а ще йчужих дай вам Боже довгих років життя та вітлої долі.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News