• 3:13 AM
  • п'ятниця , 30-липня-2021

Практика "Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (ОСББ) в Іршаві (Відео)

  • 5/28/2020
  • Перегляди 693
  • Коментарі 1

Власники квартир можуть розпоряджатись своїми коштами на власний розсуд – одна з головних причин, чому ОСББ з кожним роком стають все більш популярними.

Усвідомили переваги таких об`єднань і  жителі Іршаві. Тут створено вже кілька ОСББ, та частина мешканців будинків ще вагаються. Створили ОСББ мешканці будинку по вул. Набережна  ще 15 жовтня минулого року. І вже з 1 листопада за усі послуги сплачували самостійно. За цей час люди встигли оцінити переваги такого об’єднання, каже голова ОСББ.Усе, що потрібно зробити для будинку завжди вирішували спільно. Допомагала коштами і міська рада.  В Іршаві створено вже кілька ОСББ, розповідає міський голова. І ніхто не залишився  без  допомоги.

Як показує практика, об’єднуватись мешканцям будинків варто, переконаний міський голова: за допомогою ОСББ люди можуть контролювати використання коштів, це дозволяє економити власні гроші та  вільно обирати, що і як робити для забезпечення належного утримання будинку. Втім, не обходиться без труднощів. Зараз у зв’язку з поширенням коронавірусу  фінансові можливості стали більш обмежені. Та за словами міського голови, це питання тимчасове.

Тож, питання об’єднуватись чи ні, для когось ще поки відкрите. Та на думку більшості, незабаром така практика  господарювання стане єдиною ефективною.


Коментарі (1)
Іван
5/28/2020 6:39:20 PM  |  IP: 46.133.101.***
Хвалиня ролику бо роздерутя

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News