• 6:03 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

На Іршавському МЦПО відновили покрівлю, яку зніс буревій

  • 5/19/2020
  • Перегляди 398
  • Коментарі 0

Як ми вже повідомляли буревій, який пронісся Іршавою 25 квітня наробив чимало лиха. Зокрема було зірвано металічну покрівлю з міського Центру позашкільної освіти.

Міськрадою відразу були прийняті міри по усуненню наслідків буревію. Було досягнуто домовленості з підрядною організацією для проведення ремонтних робіт даху. Хоча покрівлі більше 34 років, матеріал з якого вона зроблена дуже хорошої якості, нема жодного жерстяного листа, який би пошкодила іржа і зі слів робітників прослужить набагато довше ніж нові матеріали. Тому було прийнято рішення реставрувати стару жерстяну покрівлю і замінити лише ті частини, які були пошкоджені буревієм.

Це призвело до значного зменшення вартості робіт – практично в три рази, ніж якщо б перекривати новим покрівельним матеріалом. Це стало можливим завдяки «золотим рукам» робітників, чудовим фахівцям своєї справи. Щодо дерев’яних конструкцій, то пошкодження були не значні, а самі бруси знаходяться в хорошому стані. Наразі роботи завершуються, залишилось перекрити не більше двадцяти відсотків від загальної площі даху.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News