• 7:28 PM
  • неділя , 24-жовтня-2021

Іршавчани спільнокоштом придбали кисневий концентратор для Іршавської районної лікарні

  • 5/7/2020
  • Перегляди 1696
  • Коментарі 18

Як ми вже неодноразово повідомляли , іршавчани організували збір коштів для купівлі необхідного кисневого концентратора для Іршавської районної лікарні. 


Нарешті, після довгих пошуків та очікувань кисневий концентратор нарешті дістався пункту призначення.

Вдячністю ділиться організатор збору коштів Ольга Чедрик:

"Сьогодні передали кисневий концентратор у інфекційне відділенням районної лікарні. 
Хочу подякувати всім хто долучився до збору коштів та допомагав у придбанні апарату. Як виявилося зібрати кошти було набагато простіше, хоч сума і не маленька, ніж придбати потрібний апарат. За 5 днів ми зібрали 112920,77 .Під час збору коштів зв'язувалися з багатьма поставщиками медичного обладнання, які обіцяли продати нам апарат, але його не було в наявності.  У кінці квітня,через волонтерів з Ужгорода, отримала контакти магазину, який мав у наявності саме такий концентратор ,який ми шукали.
Даний апарат використовуються  при лікуванні багатьох хвороб пов'язаних з дихальною системою, коли є певні ускладнення, тому він стане у нагоді і після закінчення пандемії корона-вірусу. 
Також хочу подякувати людям, які надали кошти готівкою, що дало можливість  придбати апарат,захисні костюми та окуляри. 
Станко П.І-13500 
Бобик С.С.-2700
Яцканич Л.М-2500
Томеш Г.І.-200
Підприємці с.Заріччя-10000.
Виписка з рахунку на фото під дописом. 
Отже, інфекційне відділенням районної лікарні  отримало кисневий концентратор вартістю 129000 грн , 30 наборів багаторазових захисних костюмів та  захисних окулярів загальною  вартістю 13116,26.









Ще раз ,ГАРНО ДЯКУЮ всім хто долучився до цієї справи!!!
Разом- сила!!!
Окрема подяка Борсак Марії за люб'язно надану картку для збору коштів та підтримку під час придбання апарату."

Коментарі (18)
Ооо
5/13/2020 6:11:40 PM  |  IP: 194.0.157.***
А знаете чому ми ненависні один до одного бо дуже много брехні і неправди Наші доблесні чиновники ротом говорять одне а руками роблять інше тому люди просто зневірилися
иван
5/10/2020 11:07:14 AM  |  IP: 194.0.157.***
А Борсак Яка доброта??????Не годни для доброго благого діла картку удкрити.Ту ниї ута картка стала "золота".Чому не взяли уд простої санітарки?
иван
5/10/2020 11:02:42 AM  |  IP: 194.0.157.***
Ци ви чули ош у Європі люди куповали апарати и ще щось там для медицини.Кілько вас будуть держати за йолопів.Ци ви не маєте мозгів думати.Исе всьо піар....уни вже идуть на наступні вибори....хочуть до смерти там сидіти на свойих містах.Тать ищи и дітьом має бити ганьба за таких родаків што крадуть.Кілько землі накрали і продали в Іршаві...Уд нас продали бо ми всі єднакі из голим задом уйшли из Союза.Што заробили...Сумніваюся.За десять років заробити такі статки што на заході покоління заробляють.Так нам ідіотам и треба.Ми всі станеме їм кріпосними ..
Вітьок
5/8/2020 11:19:11 PM  |  IP: 88.101.32.***
Бобик сигінь усю свою мінімалку дав на апарат
Совкічу
5/8/2020 11:01:49 PM  |  IP: 46.211.66.***
Нико туй не заниматься злобством ненавистю ци щи фіг знає чим. Я думаву ош каждий чоловік нормальний лиш подякує за доброє діло но туй питання в другому у тому што много людей до сиї теми було пудключено но чомусь назвали лише пару чоловік. Та вать назвіть усіх авать не рвіть на собі сорочку
Совкічі
5/8/2020 9:30:18 PM  |  IP: 178.92.180.***
Людській злобі і заздрості нема меж. Кожен хоче заглянути в кишеню іншому. А чому Бобик не дав більше, а чому хтось піариться? Ви як ненависні шакали тявкаєте на когось а самі навіть доброго слова не сказали тим хто це зробив. Хай 10 хай 13000 але люди здали і в цьому і є людяність а не в вашій горлумській жадібності і ненависті.
іршавчанин
5/8/2020 2:47:28 PM  |  IP: 193.142.219.***
Позавчора був виступ головноі в області по медецині держава ще на позавчора не дала ні один апарат штучноі вентилчціі легень на Закарпаття про що ви говорите який це карантин якби були хворі в іршаві дійсно хотя недайбог 50 людей то чим би іх спасали нічим по телевізору брешуть що закупляють медобладнання?????
Хмии
5/8/2020 9:34:42 AM  |  IP: 109.81.212.***
Як люди купують то добре, а за шо з них податки дерете, чому начальники з великими зарплатами не скинулися? Караслай найби за свої хабарі купив, не збіднів би хер засраний, а ще у фото лізе
ООО