• 7:02 PM
  • неділя , 24-жовтня-2021

"Біля шанців паску святити не буду". У Іршаві священник освячуватиме паски у церкві як завжди

  • 4/15/2020
  • Перегляди 3348
  • Коментарі 19

Сьогодні стало відомо остаточний графік освячення пасок у храмах м.Іршава та селах Лоза та Собатино.

З їх графіком можна ознайомитись за посиланням: 
Графік освячення пасок у Іршавській ОТГ.

Однак сам графік зазнав дещо змін, і попередні домовленості зі священниками про освячення кошиків по вулицях не актуальні. Хтось прийняв рішення про освяченя пасок самостійно вдома, слухаючи службу через інтернет або через телевізор, інші освячуватимуть пасочки біля будинків на вулиці, а хтось вирішив ігнорувати заборони про скупчення людей і освячувати паски як завжди біля церкви.


Рішуче відмовився освячувати кошики на вулицях міста, мотивувавши що цитуємо: " 
Освячення по інших вулицях біля шанців проводити не буду. Всі заходи та урочистості церква проводить в храмі та біля нього...." - вирішив протоієрей Василій Ігнат.

Хоча минулого тижня існувала попередня домовленість освячень пасок в місті.



Скріншот з офіційного сайту протоієрея Василія Ігната.

Зауважимо, що нещодавно він був одним із учасників автомобільних хресних ходів вулицями міста Іршава.

Додамо, що станом на 15 квітня на Іршавщині зафіксовано 9 випадкі коронавірусної інфекцї. Одна жінка померла.

Коментарі (19)
Yelyzaveta
5/1/2020 6:39:27 PM  |  IP: 194.71.126.***
Доктор Обидо багато допомагав мені. якщо вам потрібна реальна допомога, тоді йдіть до Obodo, він може реально допомогти вам. Я розірвався зі своїм бойфрендом і вподобав багато роликів за 6 місяців до того, як зустрівся з гектором, і доктор Ободо зміг повернути його мені, навіть якщо у альрадеї був інший подруга, д-р Ободо розігнав їх і повернув його мені. найкраще з найкращих, які я дуже рекомендую йому, і його служба дуже дякую вам, д-р Ододо, я вас ціную, і ви по-справжньому здивовані. Ви можете дістатися до нього за допомогою інформації (templeofanswer@gmail . com або телефону +234 8155 42548-1)
мигаль
4/20/2020 8:41:18 PM  |  IP: 194.0.157.***
До адмінів іршава ньюс. Пак кить ись те удалили комент віктора та удаліть и мій бо мій без його не має смыслу
До віктор
4/19/2020 3:11:54 PM  |  IP: 194.0.157.***
Пак ушиткі кой їм прийде час умруть и ты не выключення
Тетяна
4/16/2020 8:34:18 PM  |  IP: 31.41.88.***
Великі диванні експерти, не лізьте у те про що не знаєте. А хто хоче сидіти дома так сидіть, за рідних переживаєте замкніть їх дома, дозвольте піти на базар і у Амбарчик, лем не до церкви бо лиш там можна заразитися і вмерти.
мигаль
4/16/2020 1:13:32 PM  |  IP: 31.41.88.***
Пак иршава ты геній якись ся и догадав
Пак Иршава
4/16/2020 9:32:35 AM  |  IP: 193.142.219.***
Я думаю причина тут одна. Біля шанців Васілію(тай другим попам) не намечуть тілько гроши як у церкви. А на москву треба копийку удправити, та шо, свої буде давати???
мигаль до мигалю
4/16/2020 8:27:08 AM  |  IP: 194.0.157.***
я не фанатик най Бог заварує.я лем хочу оби все было так ги має быти ты колись хворый та йдеш у болницю а не дома ушитко си лічиш зуб си дома не сверлиш і т.д.коли ся жениш та біжиш у загс а не розписуешся сам. и ты што священник што має повноваження проводити обряд освячення кось тя рукополагав товды мы йдеме до вас. мало ниже я вже писав што треба обы быв порядок лем наші люди.........
3333
4/16/2020 7:51:04 AM  |  IP: 194.0.157.***
Почему Лавра стала эпицентром коронавируса
Киево-Печерскую лавру решили закрыть на карантин 13 апреля на заседании комиссии по чрезвычайным ситуациям Киева, сообщил мэр столицы Виталий Кличко. Он обратился к правоохранительным органам проконтролировать соблюдение этого решения.

Причиной стал тот факт, что из 79 новых случаев инфицирования коронавирусов в Киеве за сутки 63 пришлись на Лавру. Всего в монастыре уже почти 100 заболевших, заявил во вчерашнем видеообращении президент Владимир Зеленский.
7878
4/16/2020 7:50:31 AM  |  IP: 194.0.157.***
Почему Лавра стала эпицентром коронавируса
Киево-Печерскую лавру решили закрыть на карантин 13 апреля на заседании комиссии по чрезвычайным ситуациям Киева, сообщил мэр столицы Виталий Кличко. Он обратился к правоохранительным органам проконтролировать соблюдение этого решения.

Причиной стал тот факт, что из 79 новых случаев инфицирования коронавирусов в Киеве за сутки 63 пришлись на Лавру. Всего в монастыре уже почти 100 заболевших, заявил во вчерашнем видеообращении президент Владимир Зеленский.
Тетяна
4/16/2020 7:34:13 AM  |  IP: 31.41.88.***
Ніхто нікого нічого не заставляє. Кить коронавірусом не захворієте, то захворіти можете чимось іншим, або когось машина зіб'є ??. Якби ви знали до цього карантину хто біля вас ходить з відкритою формою туберкульозу, або іншими болячками... А тепер є причина все скинути на карантин.

Prev12Next