• 4:53 AM
  • четвер , 27-січня-2022

У Іршаві 6 випадків захворювання на COVID-19, з них троє медиків

  • 4/11/2020
  • Перегляди 4201
  • Коментарі 24

Станом на ранок, 11 квітня 2020 року, на Іршавщині зафіксовано 6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.



Інформаціїю надав головний лікар Іршавської районної лікарні Сергій Караслай. 

Нагадаємо, що протягом останніх декілька всі контактні особи, де є підтвержений випадрк, проходять тестування.

Коментарі (24)
до адвоката
4/12/2020 5:40:19 PM  |  IP: 194.0.157.***
у всіх абонентів єврокомпютера такий адрес
???
4/12/2020 5:38:55 PM  |  IP: 194.0.157.***
!!!
Адвокат
4/12/2020 1:12:11 AM  |  IP: 51.158.122.***
Люди пишіть правду ко што чув не треба паніки треба точну інформацію бо тут пише одна людина від різних імен але людина не знає що в кожному компютері є айпі адрес який висвічується перестаньте поширювати фейки це серйозно...
Аня то Алі.
4/11/2020 9:40:22 PM  |  IP: 194.60.77.***
Якби таких як Ви було більше то і хворих булоб менше. А то наші медичні працівни ки замість того щоб
більше повідомляи про хворобу прикриваються медичною таємнице. Яка таємни ця ? про що Ви говорите .Медичні працівни ки ще більше наражають на небезпеку бо самі не дотримуються самоізоляціїї а свідомо заражають людей . А Іршавська лікарня вже давно не лікую а лише калічить.Якби її тоді закрили коли хотіли закривати і і такого випадку би не було який потягнув за бою великий ланцюг
Ніколь
4/11/2020 8:27:10 PM  |  IP: 178.92.78.***
Є підтвердження що чоловік інфекціоністка також заражений?
Аля
4/11/2020 7:00:42 PM  |  IP: 46.211.46.***
Дякую людям, які говорять правду. Молодці. Ми маємо знати правду, як інакше хоч якось захистимося. Походу у Іршаві нікому буде лічити хворих.
Караслай
4/11/2020 6:44:21 PM  |  IP: 194.0.157.***
Петах захворіла яка лічила помершу жінку
Інформація
4/11/2020 6:21:07 PM  |  IP: 194.0.157.***
Пак а Караслай не хворий він же разом з Паньком скривали хвороту мами Панька і ходять слухи ош Караслай знав діагноз.а хвора лікарка з поліклініки Петах працює кардіологом .ісе так для інформації.може комусь поможе.майте на увазі
аня
4/11/2020 5:21:05 PM  |  IP: 194.60.77.***
не скривати а судити треба за те,що вірять ф альшивим тестам які 2 рази померлій поазували негативний результат Викиньте к чорту і не обнадіюйте людей .А де наша місцева влада. Де міри.
Люся
4/11/2020 4:55:09 PM  |  IP: 173.56.44.***
А то і дальше буде поширюватися, експрес тести всі збракували, Україна підібрала їх, люди і дальше не хочуть задумовуватися яка то біда велика, тести роблять медикам, і показує негативно, тіпа всьо класно непідчипили, повний брєт із тими тестами...

Prev123Next