• 12:30 AM
  • понеділок , 30-листопада-2020

У завідуючого Іршавським поліклінічним відділенням підтвердили COVID-19

  • 4/6/2020
  • Перегляди 3839
  • Коментарі 42

У завідуючого поліклінічним відділенням Іршавської районної лікарні також виявили коронавірус.


"Він є сином 71-річної жінки, яка сьогодні вночі померла після інфікування COVID-19. Зараз у всіх лікарів, які із ним контактували братимуть мазки для ПЛР-тестування, а весь персонал поліклінічного відділення протестують експрес-тестами." -повідомив журналіст Віталій Глагола.

Із часу їхнього першого контакту із хворою сьогодні пройшло 8 днів.
Додамо, що сьогодні експрес тести зробили лікарям в амбулаторії с. Приборжавське. Тести негативні.

Коментарі (42)
Гм
4/8/2020 11:13:06 AM  |  IP: 94.153.25.***
Пацієнт, до Мигаля, медсестра, 00987, до киці, поліція....
Поліція
4/8/2020 9:32:28 AM  |  IP: 193.34.173.***
Шановні коментатори у зв’язку з відкриттям кримінального впровадження стосовно порушення лікарської таємниці всі коментарі були перевірені і всі акаунти з яких вони писалися були побачені тому це також кримінальна справа яка буде відкрита за дачу завідомо неправдивих свідчень а саме стаття 384 Кримінального кодексу України зі строком позбавлення волі до 3 років!
До киці
4/8/2020 9:24:07 AM  |  IP: 193.34.173.***
Тест плр був позитивний в суботу потрібно читати новини !!!
00987
4/8/2020 9:21:26 AM  |  IP: 193.34.173.***
Люди заспокойтеся вже до чого тут його робота і смерть мами ви взагалі розумієте що пишете совість хоч якусь треба мати ви що всі такі святі ?
Киця
4/8/2020 9:20:15 AM  |  IP: 194.0.157.***
Забагато честі стільки писати за цього тупака айболіта! Краще хай поліція відкриє кримінальне впровадження по факту недотримання ним умов карантину та самоізоляціі, так як в четверг вже був позитивний тест Плр у його матері а в пятницю він ще проводив уполіклініці комісію ЛКК!!! Чому поліція бездіяльна???
Пацієнтка
4/8/2020 8:53:55 AM  |  IP: 94.153.66.***
Ти ся пообщай з тими шо му давали та поймеш ко і яка людина
Пацієнт
4/7/2020 11:53:29 PM  |  IP: 193.34.173.***
Неодноразово зверталася до Андрія Івановича і ніколи не давала йому хабаря , чесна і поважна людина яка завжди допоможе у будь якій ситуації а ви люди просто жорстокі істоти які пишуть зовсім жахливі речі які не відповідають реальності . Андрій Іванович тримайтеся і не звертайте увагу на цих бездарів! З ними може статися те саме але на жаль люди цього не розуміють і пишуть дурниці !
До мигаля
4/7/2020 11:45:23 PM  |  IP: 193.34.173.***
А ти ми найди чесного дохтора попробуй прожити на таку зарплату а дальше пиши а ко так хоче мати та най іде ся вчити на дохтора та най раз попробує як ото а дальше пише за гроші ! Добре що коли ся звертаєте до докторів та не кажете що які розумні коли вас вилічили а як у людини горе та лиш обсирати знаєте , вам лиш повод дай , никай бо ко пуд другого яму Копле та сам у ню лопне !
Мигаль
4/7/2020 9:32:33 PM  |  IP: 194.0.157.***
Я писав і про заробітчан ош чому їх нико не контролює може уто и они занесли заразу в район .та неможе а 100% но дохтора вто не оправдовує .у мойому розумінні дохтор,священник поліцейський не лише в уніформі має быти представником свої професії ісе особенні не професії які требувуть уд люди што їх мавуть быти особливыми а не просто так грошиків рубанути і всьо
Добродійка
4/7/2020 7:16:17 PM  |  IP: 174.44.72.***
Бажаю швидкого одужання Андрію Івановичу, а іншим бути добрішими, берегти себе і близьких.

Prev12345Next