• 10:00 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Одна хвора у реанімаці. Троє з підозрою у інфекційному відділенні

  • 4/5/2020
  • Перегляди 7236
  • Коментарі 22

Офіційну інформацію стосовно ситуації у місті та районі надає Іршавська міська рада.


В інфекційному відділенні райлікарні знаходяться троє пацієнтів, експрес-тест на COVID-19 у всіх показав негативний результат. Поряд з цим повторно відібрані зразки для ПЛР дослідження і направлені в обласну лабораторію.


В реанімаційному відділенні райлікарні знаходиться хвора з підтвердженням  захворювання на коронавірус. На даний час встановлюється коло контактних осіб та проводиться у них забір біоматеріалу для відправлення на дослідження в обласну лабораторію.


У Іршавській міській раді додатково повідомляєють, що з 6 квітня 2020 р.  міський ринок буде закритий.


Також інформуємо, що завтра, в понеділок, працівниками міськради буде продовжено безкоштовну роздачу захисних масок по вул. М. Рильського (газовики), Шевченка і при наявності залишку пошитих масок – вул. Набережна. 


Додамо, що місто та села в районі продовжують дезинфікувати.

Коментарі (22)
Гостю
4/6/2020 5:02:00 PM  |  IP: 94.153.9.***
Ти майже дохтор як так серйозно защищаєш честь мундира
Гість
4/6/2020 10:00:46 AM  |  IP: 178.41.30.***
І ще наостанок для усіх хто читає, важливо. Залиште в спокої, лікарів, включайте мозги. Ні Панько в цьому невинен, ні міський голова, ні сільський. Вірус вражає не тільки легені, а і інші органи, через неправильне лікування, В Світі, не в Іршаві, пішла мутація віруса, він став сильнішим. І слава Богу, шо вчені, все-таки дослідили що це. Тепер ви вже небуде дурниця и займатися, та думати всяку хрень. Включайте ютуб, дивітся ролики, та шийте маски, і перестаньте писати всяку чуш, бо вас читають, люди різні. І складуєтся погане враження не про лікарів, зрозумійте. Хай бережа вас усіх Бог. Гарного дня.
Гість
4/6/2020 9:28:09 AM  |  IP: 193.34.173.***
Та такий то лікар шо свою сраку пільнує а не за людей дбає. Мав підозру та було голосити а нескривати. Отак і все потім такі як ми страдаєм а вони тікають вжопу
Гість
4/6/2020 9:07:01 AM  |  IP: 178.41.30.***
Вітьок, маска потрібна тобі, і всім іншим, аби невдихати цю заразу, бо якщо в тебе імунітет сильний, то не у всіх він такий, а вірус, дуже чіпкий, імунітет його небачить. Слухайте люди ви хворі на голову, чи шо, вже доказано по всьому світі, що то захистити хоч трохи людину, чи ви думаєте шо Іршава на острові, і хвороба вас мине, я вам скажу, вы помиляєтесь.
Вітьок
4/6/2020 8:23:37 AM  |  IP: 88.101.32.***
Я не розумію, нашто людям давати маски, кіть і так по улици нико у них не ходить?Чи тіпа кіть задарньоє, та на буде хоть і гіно, но задарь?
Гість
4/6/2020 7:18:43 AM  |  IP: 178.41.30.***
Цей вірус вже давно, всі ми з вами пам'ятаємо що в листопаді в приборжавській школі, як і в районі, був спалах невідомого вірусу, навіть у садках, запалення легень, та безсимптомна пневмонія. Треба усім заспокоїтись, та виконувати вказівки медиків, а місцева влада має подбати про громадян, насамперед за Приборжавське, маски обов'язково людям потрібні. І хочу всіх попередити, що вірус, то досить серйозна річ, всі маєте бути відповідальними, це випробування для усіх.
До Іршавчанина
4/5/2020 3:30:50 PM  |  IP: 194.0.157.***
Так шо роби висновки . І тобі того ж бажаю ????
До Іршавчанина
4/5/2020 3:22:06 PM  |  IP: 194.0.157.***
Ти не розумноє теля . Знаю лікаря який хотів зробити трьом пацієнтам тести бо мав підозру , а йому ” з верху ” сказали що якшо троне тести то лишиться роботи . Та для кого ті тести сокотять? Знаєш шо не для тебе , і не для мене .
Владка
4/5/2020 3:14:48 PM  |  IP: 31.41.94.***
Коли будуть роздавати маски в малому Раківци
жителі Приборжавського
4/5/2020 3:07:10 PM  |  IP: 77.111.244.***
захворіли в Приборжавському а маски роздають в Іршаві з якоі статі а чому бари роблять а магазини мають бути закриті?

Prev123Next