• 10:48 PM
  • неділя , 24-вересня-2023

Іршавчанам безплатно роздаватимуть маски індивідуального захисту

  • 4/1/2020
  • Перегляди 1258
  • Коментарі 0

Про це інформує Іршавська міськрада. Захисні маски для іршавчан шиє підприємство БІЕМЕ Україна.

2 квітня 2020 р. з 10.00 до 11.00 к. ч. працівниками  Іршавської міської ради та ДСНС, за попереднім повідомленням з гучномовця, будуть безкоштовно роздаватись  засоби індивідуального захисту (захисні маски) по вулицях: Першотравнева, Севастянова, Титова, частково Українська (на інших вулицях міста за попередніми оголошеннями по мірі поступлення від виробника – п-ства БІЕМЕ Україна кер. Є.  Король.)

Додатково інформуємо, що кожного понеділка та середи службою ДСНС буде проводитись дезінфекція  під’їздів у багатоквартирних  житлових будинках, а щоп’ятниці дезінфекція спецтехнікою центральних доріг, тротуарів.

Також працівниками КП «Тепло-Місто»  у понеділок, середу та четвер  буде проводитись  дезінфекція тротуарів, місць громадського користування, а щоп’ятниці -  під’їздів  у багатоквартирних  житлових будинках.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News