• 7:42 PM
  • середа , 7-червня-2023

В Довжанській ОТГ планують створити музей мініатюр туристичних об’єктів Закарпаття

  • 3/25/2020
  • Перегляди 340
  • Коментарі 0

В Довжанській ОТГ планують створити музей мініатюр туристичних об’єктів Закарпаття, який буде розташований біля місцевого замку графів Телекі, а також провести фестиваль  середньовічної культури «Dovhe Castrum fest».

Для цього місцеві активісти за підтримки керівництва Довжанської ОТГ підготували та подали проект створення музею і фестивалю на конкурс Українського культурного фонду.

Повідомляє ULEAD Закарпатський регіональний офіс.

Торік у Довгому вже проходив перший такий фестиваль, тож зараз в громаді хочуть зробити його традиційним. З проханням допомоги в підготовці співроганізатор фестивалю та голова ГО "Іршавщина" Михайло Штефаньо звернувся до експертів Закарпатського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Вчора керівник офісу Микола Сюсько та радниця з питань регіонального розвитку Жанна Соловйова надали онлайн-консультацію з приводу доопрацювання проекту.

Зокрема, звернули увагу  на важливість правильного формулювання цілей та завдань, напрацювання індикаторів,  детального плану реалізації проекту та бюджету. Оновлений після консультації проект активіст Довжанської ОТГ подав на розгляд конкурсної комісії УКФ.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News