• 11:11 AM
  • неділя , 29-березня-2020

Іршавчани почали збір коштів для придбання кисневого концентратора (оновлюється)

  • 3/22/2020
  • Перегляди 3040
  • Коментарі 26

Вчора головний лікар КНП Іршавська районна лікаря Сергій Караслай звернувся до підприємців.


Однак іршавчани вцілому вирішили не залишатися осторонь і вирішили організувати окремий повноцінний збір коштів.


Так як у світі стрімко зростає захворюваність COVID-19 для надання невідкладної медичної допомоги у нашій Іршавській районній лікарні необхідна сучасна апаратура.


Зараз першочерговим є придбання кисневого концентратора виробництва США(орієнтовна вартість 105 тисяч гривень).



Номер рахунку : 5168 7427 0926 8720

Борсак Марія Василівна


Номер картки для збору коштів на апарат для районної лікарні.




Кожне поповнення буде опубліковано під постом у групі Іршавщина. 



Оновлення : станом на 19 годину 22 березня зібрано 33 500 грн.

Коментарі (26)
медик
3/28/2020 7:34:32 PM  |  IP: 193.142.219.***
но що піщтіі та інші психи не бажазте нічку в лікарні почергувати може трохи дурі поменшає заодно і хабарів наберетесь Слабо
йоні
3/25/2020 12:15:51 AM  |  IP: 77.111.246.***
люди добрі я кить ми треба дрельку до роботи та йду та купуву собі або тот майстер плиточник плиткоріз чи хтось станок бо тим зараблять гроші а ісі дохтори купи їм та ищи будуть із тя дерти взяток. та кіть хоче караслай заробляти та найси купить хабарів набрався доста.
Я псіх
3/24/2020 1:17:58 PM  |  IP: 94.153.70.***
Хто вірить що зібрані гроші не вкрадуть в нас такі лікарі що останю сорочку знімуть лікарі писати читати не знають бидло не громотне не кільтурне хрень вони щось куплять а кіть куплять то браковане Я не вірю догторам Иршавським.
Імя
3/24/2020 11:27:26 AM  |  IP: 46.211.39.***
Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!
Міша
3/24/2020 10:30:01 AM  |  IP: 128.124.107.***
Підери,злодії най продадуть машини які накуповали із взяток Іршавська больниця кубло змій які кить нидаш у жеб та і не никавуть на тебе,а типирь просять у простих людей.Ганьба
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ
3/23/2020 7:57:25 PM  |  IP: 78.154.178.***
Дикі люди-дике суспільство. Де збори в кожному селі, районі ----клієнтів-міліонерів, бізнесменів, багатих людей----еліти. Дали список шо треба---купили по можливості, спільний контроль витрачання коштів. ГРАНИЦІ ЗАКРИТІ
Медик
3/23/2020 6:38:58 PM  |  IP: 94.153.83.***
Най куплять доста вже красти не буду писати хто краде самі знають
мукачівський
3/23/2020 5:27:15 PM  |  IP: 46.107.230.***
продам подібний апарат.виробництво США.б/у, стан нового.11 000гр.



Громадянин україни
3/23/2020 5:12:16 PM  |  IP: 31.41.94.***
Ганьба ще сякоєм нечув збирати мають люди які сидять без роботи типир,за лунченка неслова після виборів всі ліліонери неможуть. Дати 100.к. Я вщоці уд наших піда***
Я за збiр коштiв!!!
3/23/2020 4:20:07 PM  |  IP: 194.60.77.***
Я за збір коштів. Та хочу побачити, скільки коштів надав на апарат кожен з тих, хто має по 5 ділянок землі, не кажучи вже про інше. Зачекаю, поки не побачу їхні прізвища у списку пожертв.

Prev123Next