• 5:58 AM
  • вівторок , 11-серпня-2020

Іршава - четвертий день карантину

  • 3/21/2020
  • Перегляди 763
  • Коментарі 28

За повідомленням пресслужби Іршавської міської ради змін у порівнянні з минулою добою немає. Порушень умов карантину підприємницькими структурами  не виявлено. 

Основний перелік лікарських препаратів в наявності за винятком парацетамолу, який власник мережі аптек 24/7, які знаходяться на провулку  Шевченка та пл. Народна обіцяє завести сьогодні до кінця дня, а  аптеки К-164 «Фармація», до понеділка.

Черг у продуктових магазинах не спостерігалось, за винятком незначних у ТЦ «Амбар». Дефіциту продуктів харчування нема.

За інформацією Закарпатської ОДА в Іршаву за минулу добу з-за кордону повернулося 6 чоловік (п’ять з них уже знаходяться у м. Іршава, один у м. Хуст). Зі всіма ними проведено консультативну бесіду стосовно самоізоляції.  Наразі на лікуванні у інфекційному відділенні райлікарні знаходяться 8 пацієнтів з ГРВІ – за добу поступило чотири хворі,  виписано трьох. Всі вони без підозри на коронавірус.

Сьогодні Іршавській ЦРЛ надали 25 експрес тестів для виявлення коронавірусу. 

Робітниками Іршавського КП «Тепло-Місто» сьогодні знову проводилась  дезінфекція місць громадського користування.

Дещо непокоїть той факт, що досить багато жителів міста нехтують правилами карантину пересуваючись містом без захисних масок.

Фото з мережі Інтернет

Коментарі (28)
Мигаль
3/24/2020 10:04:48 PM  |  IP: 194.60.77.***
До ,,піп,, но пак кить іршавські дохторы Ти дияволы та ходи в Хуст, Виноградово і т.д.нашто до іршавськых ходиш?а нарахунок церкви наведи ми якыйись приклад обы пудтвердити свої слова ,чи ты пустослів .уповів бо вповів обы лем штось лопнути дурноє
Піп
3/24/2020 2:30:51 PM  |  IP: 94.153.5.***
Церквою тепер керують такі самі дияволи як іршавські дохтори. І лише тоді думка у Вас православних ся помінять як не дай боже почнуть помирати наші батьки і діди від сього страшного віруса!
Мигаль
3/24/2020 1:34:21 PM  |  IP: 31.41.88.***
Тому ко писав до мене.даже не уявляєте як ся диявіл радує вашым словам.
До Мигаля
3/24/2020 9:08:47 AM  |  IP: 46.211.51.***
Україна - світська країна. Країна, де багато релігій, агностики, атеїсти,...Всі розуміють загрозу і дотримуються карантину. Лише ви ризикуєте здоров'ям людей. І оправдування причастям тут ні до чого, бо Іуда теж причаститися перед зрадою Христа. Біда в тому, що більшість прихожан ніколи не читали Біблію. Навіть зараз не скористаються часом карантину, щоб прочитати її. А ,, Церква - яд,, , ви праві. Церква в цей складний час зробила все для того, щоб розсудлива людина задумалася над діяльністю церкви. Та зараз мова про те, чому влада не штрафує церкву за порушення карантину.
мигаль
3/24/2020 8:31:01 AM  |  IP: 194.60.77.***
до церква_яд.а ты люди не слухай ліпше піди до церкви обись учув и увідів што там і як там типирь та убідишся сам у всьому ош як ти ся глубоко заблуждаєш . мене вже достало вам нехристам обясняти ушитко
Церква - ЯД.
3/24/2020 1:29:28 AM  |  IP: 193.142.219.***
Раніше я слухав слова людей і вірив в їх справи. Тепер же я слухаю слова людей і дивлюся на їхні справи. "

- Конфуцій

Іршавчанин
3/23/2020 2:40:09 PM  |  IP: 194.60.77.***
Прочитавим коменти и перехотівим штось писати.Напишу лиш єдно.....всі такі розумні што онь страшно.Ви не розумієте што вто вірус?При чому туй ко тебе сохранить?Кажуть сокотися і Бог тебе сохранить.Ви кіть такі ревні христяни дома помоліться.У Біблії пише ош де двоє моляться там з ними Христос і то єЦерква Господня.Моліться дома і Господь вас почує.
Тетяна
3/23/2020 10:25:37 AM  |  IP: 31.41.88.***
Я не знаю, якою б я була, що б зробила. Але тепер можу написати, я вас розумію і можу повідомити у монастирі УПЦ МП за кожним протирають ікони, служба на дворі, дору роздають у рукавицях, запивка з одноразових стаканчиків. Що Ви ще хочете??? Людей без церкви лишити, коли вона їм потрібна?
Тетяні
3/23/2020 9:18:10 AM  |  IP: 46.211.37.***
Ви би не були така дуже розумна, якби у нас був закон для всіх. І вчора були складені штрафи за порушення карантину. Багато людей, залишаючись вдома, несе великі збитки, а хтось з дрібних підприємців взагалі ризикує не відновити свою діяльність. Та всі вони розуміють загрозу цієї хвороби, і розуміють чим може обернутися поширення вірусу у нас, де вбита медицина. А вам, так званим ,,християнам,, безкоштовно потрібно дотримуватися карантину, щоб не поширювати цю біду. Но ви цього не зробите, бо добрі ви лише на словах, і думаєте лише про себе. Шкода, що влада стала на вашу сторону і дозволяє цей безлад(((.
Тетяна
3/23/2020 8:37:51 AM  |  IP: 31.41.88.***