• 11:13 AM
  • неділя , 29-березня-2020

Камера зафільмувала, як іршавчанка підкидує до міських урн домашнє сміття (відео)

  • 3/20/2020
  • Перегляди 1904
  • Коментарі 12

Відео оприлюднило комунальне підприємство "Тепло Місто".

У допсі під відео зазначається, що це вже не вперше, навіть попри оголошення та заборони.





Коментарі (12)
Сміття на смітник
3/22/2020 10:59:07 PM  |  IP: 194.60.77.***
Не розумію, чи то сусідка сміття винесла, бо не далеко ходити і безплатно, чи то знову РОсія нам свиню підклала.))) Якщо візьмемо приклад з жіночки, то не в Європу підемо, а до первісно-общинного ладу. З чим іршавчан і вітаю.
Іршавчанин удписує
3/22/2020 9:55:36 AM  |  IP: 194.0.157.***
Я так поняв.....ко має іншу думку я го уважаву и не розводіть срач ко який щедрий.Я думаву што ми годни однів жінці самотнів поингидовати.Не каждий динь уна носить паки.А ко годен за мусор заплатити я за нього радий.Уті копійки го не вродили.Но не у всіх уни є.Чому у май менше обеспечених смітя не возьмуть без гроше.Хочеш порозуміти челядника "побудь у його постолах".
Просто2
3/22/2020 8:47:46 AM  |  IP: 46.211.39.***
Мусорники здати на кіла та най би сплавили для чедрички запорожця, поддержім вітчизняного виробника
Іршавчанин
3/21/2020 10:11:38 PM  |  IP: 88.101.32.***
Я не розумію, а на якого хера товди мусорники по улицям поклали, кіть мож по урнам метати?Я на кілько знаю, та урни стоять для дрібного мусора, а не побутових отходів з домі.Нєт, та носім усі по урнах, а ті мусорники продати гет.
мигаль
3/21/2020 9:39:03 PM  |  IP: 194.0.157.***
тот ко йде тротуаром верже в тоту урну лем пару папірів авать якусь мелоч а не 2 міхы смітя якоє пак кось розмече по тротуарови.я плачу каждый місяць обы у ня увозили мусор а кось хоче быти май розумный.а пак ревеме ош чому по улицях так повно смітя
Просто 2
3/21/2020 7:32:30 AM  |  IP: 94.153.7.***
Пак кіть тота служба буде забирати вто сміття раз у писті голоси та точно Іршава стане звалищом
Про100
3/21/2020 5:03:19 AM  |  IP: 31.41.88.***
На вто є служба яка забирать сміття від усіх кожного тижня! Не мусай виносити мусор у міські урни! Най купить собі урну оби стояла у неї вдома, та лиш кожен тиждень буде вивозити ту урну на вулицю, і сміттєзборщики будуть забирати.. бо кіть сяк каждий буде мусор виносити у міські урни, та та Іршава стане як звалище.
Мигалю.
3/20/2020 11:25:01 PM  |  IP: 94.153.89.***
Пак може товды нимечме зовсім туди мусор бо кось бы вер білше кось менше а так не буде май розумного всі єднакі а місто най платить за вивоз смітя. Дайте чедричці не камеру а куфайку рукавиці та най очищає місто од смітя й дезинфікує го. Най би поняла ош робити вто не говорити
Мигалю.