• 2:38 AM
  • п'ятниця , 9-грудня-2022

Довжанська ОТГ спростовує чутки та домисли стосовно коронавірусу

  • 3/20/2020
  • Перегляди 931
  • Коментарі 3

Відповідне звернення опублікували на сторінці Довжанської об'єднаної територіальної громади. "Доброго дня, шановні жителі нашої громади!

Дуже активно серед населення розповсюджується неправдива інформація про захворювання окремих жителів нашого села на коронавірус та щодо розміщення інфікованих хворих на базі протитуберкульозного відділення в с. Довге. 

Тому доводимо до вашого відома, що відповідно до протоколу позапланового засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської райдержадміністрації від 12.03.2020 року визначено:

«…При групових захворюваннях на коронавірус розгорнути шпиталь на базі інфекційного та  ЛОР-відділення  КНП «Іршавська районна лікарня». Про інші медичні установи мова не йде.

Звертаємо вашу увагу також на те, що станом на сьогоднійшній день в Закарпатській області офіційно НЕ ЗАФІКСОВАНО ЖОДНОГО ВИПАДКУ захворювання на коронавірус COVID-19. 

У свою чергу, закликаємо всіх строго дотримуватися рекомендацій, мінімізувати контакти, виходити з дому лише у випадку крайньої необхідності! Навіть якщо виходите на вулицю, одягайте маски, тримайте  дистанцію, уникайте скупчення та дотримуйтесь правил гігієни.
 
Переконливе прохання до наших мешканців, які  повернулися та продовжують повертатися з-за кордону додому – САМОІЗОЛЮВАТИСЯ ВДОМА! Дбайте не лише про своє здоров'я, а й бережіть оточуючих від імовірного зараження.

Як показує світовий досвід, найефективніший спосіб запобігання поширенню хвороби – це бути вдома. 
У випадку погіршення стану здоров’я, що супроводжується симптомами, схожими на коронавірусну інфекцію, звертайтеся до свого сімейного лікаря або на 103.

P.S. просимо дотримуватися інформаційної гігієни і не поширювати не перевірену інформацію, що призводить до паніки.  Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел!".

Коментарі (3)
Странно
3/21/2020 7:39:17 AM  |  IP: 94.153.7.***
Вітя Симканич ты лучшый
Странно
3/21/2020 7:38:30 AM  |  IP: 94.153.7.***
Вітя Симканич ты лучшый
На багатьох сайтах, правда?
3/21/2020 3:53:46 AM  |  IP: 194.0.157.***
В Молдове обнаружили коронавирус у четырех человек, вернувшихся из Почаевской лавры
В Молдове коронавирусом заразились 66 человек, четыре случая инфицирования связаны с поездкой в Украину. Как сообщает Deschide, у четырех пациентов диагностировали коронавирусную болезнь после посещения Почаевской лавры в Тернопольской области.«В Украине они отправились на экскурсию в Почаев. Экскурсии — это хорошо, но помните, что в итоге у нас — четыре случая, завезенные из Украины», — заявил президент Молдовы Игорь Додон.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News