• 7:22 AM
  • вівторок , 11-серпня-2020

У Іршав підприємці тимчасово припиняють обов'язковість сплати оренди

  • 3/20/2020
  • Перегляди 859
  • Коментарі 0

З метою надання можливої посильної допомоги  представникам малого бізнесу, фопам, підприємцям керівництвом міськради проведено перемовини з основними орендодавцями, щодо скасування орендної плати для підприємців, які працюють на території  міста та орендують приміщення і припиняють свою роботу на час карантину з 18 березня по 3 квітня 2020.


Відповідну інформацію надала Іршавська міська рада.


На даний час досягнуто домовленості з більшістю керівників і власників. Зокрема: головою райспоживспілки Сергієм Лупаком (міський ринок, райунівермаг), депутатом обласної ради Михайлом Станком та депутатом райради Петром Станком (критий ринок біля автостанції), Дяченком Володимиром (критий ринок біля автостанції), депутатом райради Ярославом Суханом (1 поверх нової  будівлі колишньої продбази), підприємцями Іваном Липчей (комплекс «Іллара»), Володимиром Томаш та Юрієм Пантьом (приміщення комплексу «Шаман», де тренується спортивний клуб «Самурай»), головою Іршавського споживчого товариства Ганною Горзов (старий гастроном), Василем Вашкеба (торговий комплекс «Веселка»), Олександром Жідов (торгові приміщення напроти автовокзалу).


У міськраді також додають, що перемовини при необхідності проводитимуться і надалі з іншими орендодавцями.


 З пропозиціями та відповідною інформацією можна звертатись у робочий час по телефону (03144) 2-26-42

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News