Іршавські "Самураї" найкращі каратисти Закарпаття (Фоторепортаж, Відео)

• 2/18/2020
  • Перегляди 530
  • Коментарі 0

Вже вкотре учасники спортивного клубу "Самурай" здобувають призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з карате, чим прославляють спортивні традиції Іршавщини.

На вихідних 8-9 лютого відбувся ІІІ відкритий чемпіонат Закарпатської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків та юніорів.

На змагання прибуло 125 юних спортсменів із Закарпатської обл. також приїхали гості з Рівненської обл.

Впродовж всього часу на трьох татамі була запекла боротьба за призові місця.

Самураям знову вдалося зайняти таблицю лідерів і отримати 35 золотих, 24 срібна та 14 бронзових медалей.

Гості з Ужгорода, отримали 18 золотих 14 срібних та 3 бронзові медалей і посіли 2 місце.

Третє місце зайняла команда з Довгого, отримавши 2 золоті медалі 11 срібних та 3 бронзи.

Церемонія нагородження переможців ІІІ відкритого чемпіонату Закарпатської області з годзю-рю карате