• 10:39 PM
  • вівторок , 14-липня-2020

Молодіжний хаб. Що воно таке і навіщо?

  • 2/7/2020
  • Перегляди 401
  • Коментарі 0

В ранковій програмі "Ранок з UA:Закарпаття" громадська організація "Простір молоді" розповіли про створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті. В гості до студії завітали: Галина Гичка - SMM-менеджерка  проєкту «Створення мережі молодіжних хабів Закарпаття» та Софія Вайда - громадська активістка.

ГО "Простір молоді" планує відкрити на Закарпатті чотири молодіжні хаби в: м.Перечин, м.Виноградів, м.Тячів та м.Іршава.

ХАБ - це вільний освітній та просвітницький молодіжний простір, де молодь може цікаво та корисно проводити вільний час.

Іршавський хаб має колоритну для міста назву "Пак Дись". В роботі хабу передбачені тренінги для розвитку комунікативних навичок, особистісного росту, професійного самовизначення, майстер-класи професіоналів та дружні зустрічі з успішними людьми.

Молодіжний хаб "Пак Дись" - це креативний простір для запровадження ефективних форм роботи по залученню молоді до активної громадської діяльності.

Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів Закарпаття» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та ГО "Простір молоді".


.

За матеріалами UA:Закарпаття

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News