• 10:14 PM
  • неділя , 23-лютого-2020

Смертельна ДТП у Лукові. Загинула неповнолітня дівчина

  • 12/14/2019
  • Перегляди 16754
  • Коментарі 28



У селі Луково Іршавського району внаслідок зіткнення автомобіля з автобусною зупинкою загинула дівчина віком 17 років.

Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження.

Сьогодні, 14 грудня, близько четвертої години ночі в Іршавське відділення поліції надійшло повідомлення від медиків швидкоі допомоги про ДТП із потерпілими.



Як зясувала слідчо-оперативна група, трагедія сталася на автодорозі в селі Луково Іршавського району. На повороті автомобіль марки "Volkswagen Passat" іноземної реестрації виїхав  на зустрічну смугу й зіткнувся з бетонною автобусною зупинкою та деревом.

Внаслідок зіткнення загинула 17-річна жителька села Бронька, а 20-річний житель села Білки опинився в лікарні.

Чоловік стверджує, що за кермом авто перебувала дівчина,проте дана інформація ще перевіряеться. Наразі відомо, що сам молодий чоловік перебував у стані алкогольного сп‘яніння.



За фактом скоєння  ДТП зі смертельними наслідками ( ч.2 ст.286 Кримінального кодексу Украіни) поліція Іршавщини розпочала кримінальне провадження. Обставини трагедії встановлюють слідчі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Теги:
Коментарі (28)
мигаль
12/18/2019 11:41:20 PM  |  IP: 31.41.88.***
до уйка з самої иршави.добре пишеш посадити урода треба а щи подешто удорвати обыся білше ненаплодив такых ги він .лем чи ты впевненый ош наші Поліцейські Інспектори Дорожнього Автомобільного Руху вто учинять?
Вітя
12/17/2019 12:06:03 AM  |  IP: 193.34.172.***
Віталій не бляхи туй вина а розум мало розрізняй нехуй курити за рулем і пити якаб машина не була вічна їв пам'ять
Зураб
12/16/2019 7:30:52 PM  |  IP: 93.75.221.***
Понажираються й ганяють що дурні, хулі їх жаліти - до буцегарні, а дівчинку шкода
Уйко з самої Іршави
12/16/2019 1:57:50 PM  |  IP: 193.34.173.***
Всі так пишуть не писати погане совість буде мучити його кітьго не посадят я вам уповім кітьго не посадят та буде норм жити і з тив совістю і будему пох на то що було тай забуде за пару днів треба сажати урода конченого а не бог йому суддя і т.д неко никому не буде суддя у мене всьо!
Гість
12/15/2019 8:25:01 PM  |  IP: 31.41.94.***
хила дале най продає права.. а менти най беруть взятки..
Віталій
12/15/2019 3:51:37 PM  |  IP: 46.211.42.***
Ще навезіть більше блях... 90% всіх аварій туй - ото на бляхах...
Міша
12/15/2019 12:01:28 PM  |  IP: 193.142.219.***
Співчутя рідним загиблої дівчини Вічна Память. Шановні про померлих або добре або ніяк . Слідство розбереся ко де сидів , а совість не обманеш з тим жити треба......
***
12/15/2019 11:05:47 AM  |  IP: 46.200.175.***
Трагедія. А найстрашніше, що нічого нас такі трагедії не вчать. Ми, дорослі винні. І як не шкода батьків дівчини, та на що вони надіялися? 17 років, 4 година ранку, алкоголь, що тут можна чекати хорошого? Це не є нормою . Кругом спиваються , підсідають на наркотики наші діти. А нам пофіг. Нє , но ми ще дуже пак ,,співчуваємо,,. Раз продамо пиво дитині, а пак ,, співчуваємо,,. Ци є на цій планеті такі тварини, що самі вбивають своє потомство???
Мигаль
12/15/2019 9:27:29 AM  |  IP: 46.211.129.***
Ко бы и што ни говорив,а тот дітвак най ни бреше бо по станови машины видко ош пассажир не ужив а пассажиром была дівочка.яка бы она ни была а виден вuн и нішто брехати тым бuлше кисть быв пряный та кисть поліція го ни накаже та Бог му ни простить и вuн своє дuстане
Пролравп