• 10:37 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

Офіційна заява: Закарпатська ОДА не розглядає закриття Іршавської райлікарні

  • 12/5/2019
  • Перегляди 1623
  • Коментарі 2

Офіційна позиція керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації та галузевого органу - департаменту охорони здоров’я щодо напруженої ситуації, що склалася в охороні здоров’я Іршавського району.

Закарпатська ОДА заявляє, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради.  Іршавська районна рада є засновником лікарні. Всі рішення щодо діяльності лікарні приймаються відповідно її засновником.

Як поінформувала директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, 27.11.2019 року  після колегії обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівництвом районів та керівництвом закладів охорони здоров’я районів на якій було озвучено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення госпітальних округів». Також було презентовано модель госпітального округу Закарпатської області на основі рекомендації експертів МОЗ України. На нараді представники Іршавського району висловили незадоволення висновком згідно якого Іршавська районна лікарня не відповідає всім вимогам багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування. За інформацією 29.11.2019 року відбулася сесія Іршавської районної ради на якій було прийнято рішення звернутися в обласну державну адміністрацію з цього питання.

Далі, 3.12.2019 року відбулася нарада в департаменті охорони здоров’я за участі заступника голови обласної державної адміністрації Гетманенка О.О.,  керівників Іршавського району, керівників охорони здоров’я Іршавського району представників громадськості Іршавського району, голови комісії з питань охорони здоров’я Закарпатської обласної ради Шніцера Р.І. та заступника голови комісії з питань охорони здоров’я Скрипа В.В.

Згідно протоколу наради була висловлена чітка позиція обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров’я про те, що в жодному випадку, ні за яких умов не було і не буде в планах закриття Іршавської районної лікарні. Одностайно було прийнято рішення про створення робочої групи в складі представників департаменту охорони здоров’я, Іршавської райдержадміністрації, Іршавської районної ради, позаштатних спеціалістів - експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою проведення аудиту готовності Іршавської районної лікарні до          контрактування з НСЗУ, вивчення потужності лікарні, надання їм рекомендацій щодо необхідних заходів які мають бути проведенні до 01.04.2020 року з метою створення найвигідніших позицій щодо умов  контрактування з НСЗУ.

Враховуючи бачення МОЗ України, НСЗУ, Закарпатської ОДА та департаменту охорони здоров’я, ще раз наголошуємо на тому, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради.

Прес-служба ОДА

Коментарі (2)
У лікарні як у советському музеї
12/5/2019 8:13:15 PM  |  IP: 128.124.36.***
Проблема у відсутності сучасного обладнання.Треба капітальні ремонти у всіх відділеннях. 30 років не займалися проблемами медицини. окрім пологового відділення. Бізнес мусить бути соціально-відповідальним.Владі завжди нема до людей діла. створіть благодійний фонд відремонтуйте лікарню, закупіть обладнання. на той світ з собою нич не заберете
ооо
12/5/2019 7:50:34 PM  |  IP: 31.41.88.***
Дуже гарно пишуть лапшу на вуха вішають нам та чиможна вірити всьому тому що вони кажуть думаю ні. Як кажуть диму без вогню небувае ТОЧНО ЗАДУМАЛИ ЩОСЬ ПОГАНЕ. Як бачимо НАШІ ДИБІЛИ самі відцього нестраждають але прості люди ТАК то може досить іх слухати настав час діяти гнати бидлоту НА СИБІР шкода што СТАЛІН ТА ГІТЛЕР померли вони би ім показали де раки зимують.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News