• 8:08 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Активісти Іршавщини зустрінуться з керівництвом Іршавської райради, щодо збереження статусу Іршавської районної лікарні

  • 12/3/2019
  • Перегляди 2309
  • Коментарі 6

Завтра, 4 грудня, активісти Іршавщини зустрінуться із керівництвом районної ради.

Активісти Іршавщини домовились про зустріч із керівництвом районної ради про проведення "круглого столу" з представниками громадськості на рахунок питання збереження статусу районної лікарні.

Прохання, до всіх небайдужих за долю району, прийти завтра на зустріч о 15:00 к.ч. у великий сесійний зал.

Коментарі (6)
Тетяна
12/5/2019 12:14:06 AM  |  IP: 194.0.157.***
Ні в якому разі не можна допустити щоб закрили лікарню. Вообще нечувано. Куди ходити лікуватися? В інші райони? Не всі можуть туди доїхати.
АНОНІМ
12/4/2019 9:58:13 PM  |  IP: 31.41.88.***
Щераз добрий вечір перечитуючи коментарі ІРШАВЧАН розумію що ім не байдужа доля РЛ. Ате що деякі пишуть що вони все одно ходять лікуватися в інші місця кращі ніж у нас то дуже добре та потрібно зважити на те що неувсіх е така змога зновуж таки ті пенсіонери і одинокі.НАСЕЛЕННЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ майже сто тисяч тобто 46 населених пунктів скажіть потрібна нам РЛ чи ні Я ДУМАЮ ПОТРІБНА .Тож дорогі ДИБІЛИ інших слів непідберу для того як вас назвати невже для вас життя людей нічого неварте подумайте добре про все бо люди терплять доки можуть та чи надовго іх вистачить.Знаете е така народна мудрість поки вовки в лісі ситі на людей ненападатимуть але коли вони голодні то ховайся хто може. Тож аналізуючи дану ситуацію можна сказати одне НІ ЗНИКНИНЮ РЛ .
Небайдужа
12/4/2019 8:32:48 PM  |  IP: 37.54.136.***
Можливо ви хочете збудувати нічний клуб? А що,цього ще в нас немає!! Як,як можна до такого додуматись ???? Саме страшне слово для мене ,це Безпомічність. Як надати невідкладну допомогу старенькій бабусі коли тиск 0,можливо добити? Або в жахливій аварії коли серце ще б'ється, а тіло буквально по кусочкам треба скласти ,як долетіти до місця призначення? А як же реанімація? Апарат дихання,на якого черги буквально стоять. Говорити можна , нескінченно але нема кому!! Не Путін робить війну,а такі як Ви!!!!
Патріот
12/4/2019 7:54:45 PM  |  IP: 37.52.141.***
Дуже гарно сказано і це правда... чиновники думають тільки про себе і свої кармани, думають як доброє знищити, розвалити, а людей похилого віку не треба, бо їм би ще і пенсію платити, ліпше най повмирають. Чиновники думавуть ош вічно жити так будуть, ош “”тота з косою ”” до них не прийде...а коли припече та перші біжать у РЛ. Я не можу уявити собі як це в районному центрі не буде лікарні і поліклініки. ПОДУМАЙМО ДОБРЕ!!!!
Сідор
12/4/2019 4:55:42 PM  |  IP: 194.0.157.***

Напишіть у коменті ко придумавси закрити болницю. Найся збере моя улиця та поламлего та подумать якби го доставили у мукачово май поскорше. Та увидеме чи ниудпаде в нього дяка закривати. А другі білше і не піцнуть
АНОНІМ
12/3/2019 9:55:55 PM  |  IP: 31.41.88.***
Доброго вечора дуже добре що унас е люди яким небайдуже життя нашого району .Бо дивитися вже назажерливість наших чиновників надоіло .Звісно місцевій владі байдуже здоровя простого люду бо вони ж без черг заходять у кабінети до лікарів а якби вони так як ми постояли у черзі то говорилиб інакше.Люди добрі щож це робиться це поки ми поідемо в інше місце наобстеження вистоімо чергу бо безнеі ніяк то можна викликати РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ щоб нас винесли вперед ногами бо забракне сил і здоровя щоб все це витерпіти.Скажіть вельми шановні ДИБІЛИ кому прийшла ця дибільна ідея в голову про ЗАКРИТТЯ РАЙОННОІ ЛІКАРНІ.Добре ви недумаете про молодь алеж унас е люди похилого віку як ім бути як вижити намізерну пенсію якоі ледь вистачае на хліб і як ім добиратися в інше місце на обстеження по перше це затратно по друге навіть у своій лікарні інколи за цілий день можна пройти всього один кабінет а коли вам потрібно пройти декількох лікарів то як бути ви про це подумали звісно НІ. Виходить що всі навкруги брешуть.Люди добрі подумаймо щож нас чекае якщо закриють РЛ знову смертність перевищить народжуваність.НЕБУДЬ БАЙДУЖИМ ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР НА КОРИСТЬ РЛ

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News