• 8:17 AM
  • вівторок , 28-березня-2023

В Закарпатській ОДА вирішували долю Іршавської ЦРЛ

  • 12/3/2019
  • Перегляди 2232
  • Коментарі 8

Сьогодні депутат Закарпатської обласної ради Петро Добромільський спільно із керівником Іршавської РДА і керівництвом охорони здоров'я Іршавської РДА та головним лікарем райлікарні зустрілись із заступником голови Закарпатської ОДА Гетманенком О., керівництвом та спеціалістами управління охорони здоров'я ОДА, обласними депутатами із комісії по охороні здоров'я з приводу подальшої роботи іршавської районної лікарні в умовах реформи.

Про результати зустрічі повідомив Петро Добромільський.

Мета зустрічі - однозначно зберегти багатопрофільність ЦРЛ з усіма її відділеннями.

Досягнуто домовленість, що з 13.12.19р. в районі буде працювати комісія для проведення аудиту і вироблення шляхів для збереження районної лікарні та всіх її відділень.

Коментарі (8)
Вадим
12/4/2019 4:49:33 PM  |  IP: 193.34.173.***
Як вирховиниць виступив на сесії районної ради. всім розтолковав правові акти, то і ода пішло на уступки Іршавському р-н .
Олександр
12/4/2019 11:41:54 AM  |  IP: 46.211.106.***
Подивіться який в райраді стіл зі стільцями ремонт а в лікарні нема нормальних ліжок стіни шо в хліві якщо немаєте совісті люди вас винесуть псевдо лепутатів на мусорник !.
коля
12/3/2019 10:52:54 PM  |  IP: 46.211.5.***
Наше життя нічого не варте,аби барів,ресторанів було побільше.Лікарн навіщо.Зарплату не платять,медики працюють,дуже важко ,деколи одна секунда врятує людське життя,але кому це потрібноЛюди ітак лікуються за свій рахунок,та ще залишити їх без лікарні.Супер.Коли треба голосувати,та ще й гроші платять наші депутати,а коли відстоювати людей ,та нікому.Молодці .Любите свій народ.
коля
12/3/2019 10:52:32 PM  |  IP: 46.211.5.***
Наше життя нічого не варте,аби барів,ресторанів було побільше.Лікарн навіщо.Зарплату не платять,медики працюють,дуже важко ,деколи одна секунда врятує людське життя,але кому це потрібноЛюди ітак лікуються за свій рахунок,та ще залишити їх без лікарні.Супер.Коли треба голосувати,та ще й гроші платять наші депутати,а коли відстоювати людей ,та нікому.Молодці .Любите свій народ.
Іршавчанин
12/3/2019 9:52:27 PM  |  IP: 31.41.88.***
Усьо к єб**ям закрийте у Іршаві.Ви дебіли рішили,шо туй самв худоба,а не люди живуть?Райраду із міськрадов закрийте!Менше ублюдків годувати будеме.
Сідор
12/3/2019 7:43:53 PM  |  IP: 194.0.157.***
Кіть упав кусок льоду на голову та треба буде везти у мукачево вать виноградово? Люди ви шо розум з голови убрали чи мороз вам у мозок давить. Болницю никуда нико низакриє. А ко закриє та люди до нього думів будуть іти лічитися
Неля
12/3/2019 6:04:52 PM  |  IP: 46.211.22.***
Райцентр тай без лікарні!Ви що!?
Іршавчанка
12/3/2019 5:44:48 PM  |  IP: 194.60.77.***
Лікарню потрібно обов"язково зберегти зі всім колективом медиків. Не дай Бог комусь потрібна буде допомога, а лікаря не буде і потрібно буде їхати до чужого району, а це вже втрачений час, а можливо і життя...

Prev1Next