• 7:00 PM
  • середа , 7-червня-2023

В Приборжавському у школі карантин. Причина ГРВІ та пневмонія

  • 12/2/2019
  • Перегляди 1558
  • Коментарі 0

29 листопада, під головуванням керівника штабу, першого заступника голови РДА Івана Семака, за участі голови райдержадміністрації Олександра Горіна відбулося засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.

В ході засідання обговорили стан захворюваності учнів Приборжавської ЗОШ – І-ІІІ ст. на ГРВІ та пневмонію.

Начальник  відділу  освіти  райдержадміністрації  Яцканич Є.М., сказала, що у Приборжавській ЗОШ – І-ІІІ ст. протягом трьох тижнів захворіло на ГРВІ та пневмонію більше 50 учнів, і запропонувала призупинити навчальний процес до покращення ситуації щодо захворюваності дітей.

Заслухавши інформацію з урахуванням обговорення, учасники засідання прийняли рішення:

    І. З метою попередження зростання захворюваності серед учнів на грип, ГРВІ та пневмонію рекомендувати:

1.1. Відділу освіти райдержадміністрації призупинити навчальний процес в Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., терміном на 10 календарних  днів з 29 листопада 2019 року.

 1.2. Відділу освіти райдержадміністрації, спільно з керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів району, забезпечити виконання Комплексного Плану профілактичних, протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання розповсюдження вірусної інфекції.

  1.3. Керівникам загальноосвітніх та дошкільних закладів району, спільно з фахівцями Іршавської  районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», відділу охорони здоров’я, відділу освіти райдержадміністрації та КНП ІЦПМД, проводити щоденний та щотижневий облік і аналіз стану дітей різних вікових груп, для визначення епідемічного порогу захворюваності, при необхідності вживати відповідні заходи.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News