• 7:30 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

Фото дня: Лицарі "Ордену Святого Миколая" відвідали Бронецький замок (Фото)

  • 11/10/2019
  • Перегляди 433
  • Коментарі 0

Клуб історичної реконструкції "Орден Святого Миколая" сьогодні, 10 листопада, здійснили святковий "рейд" землями колишнього Березького комітату.

Зранку учасники середньовічної реконструкції піднялись на Бронецький замок. О 15:00 год. відвідали Мукачево, де сьогодні відбувається святкування День св.Мартина, якого вважають покровителем цього міста. А близько 17:00 у замку Сент-Міклош де базується клуб історичної реконструкції "Орден Святого Миколая", відбулось розширене засідання капітула, де було проанонсовано, що в кінці травня 2020 р. відбудеться 9-й фестиваль "Срібний Татош" в замку Сент-Міклош (с.Чинадієво), та відбудеться 1-й реконструкторський табір на руїнах Бронецького замку, з метою впорядкування його території.

Нагадаємо, що саме клуб історичних реконструкції "Орден Святого Миколая" провели фестиваль "Dowhe Casrum fest" в Довжанській фортеці.Фото: Максим Адаменко, соцмережа Фейсбук


Irshava News.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News