• 2:12 PM
  • неділя , 27-вересня-2020

Історико-краєзнавчий музею Іршавської ОТГ поповнюється новими експонатами (Фото)

  • 10/18/2019
  • Перегляди 282
  • Коментарі 0

Історико-краєзнавчий музей міського Центру позашкільної освіти Іршавської ОТГ продовжує працювати - приймає гостей району та поповнює експозицію.

Про поповнення колекції розповів директор музею Андрій Світлинець.

Днями до історико-краєзнавчого музею Іршавського МЦПО завітав житель села Білки Олександр Горзов. І не з пустими руками - музейна експозиція поповнилася двома цікавими експонатами. Зокрема п.Олександр подарував інвестиційний сертифікат АТ "Разноекспорт" 1994 року та копію з оригінальної карти Чехословацької республіки 1920-х рр. Сама карта цікава тим, що на ній зображена територія сучасного Закарпаття, яке у той період входило до складу цієї держави. Цікаво, що цю мапу свого часу замовив приватний підприємець і тому на карті присутня реклама його магазину і товарів.

Потрібно відзначити, що п. Олександр не вперше відвідує наш музей і кожен його візит поповнює музейну експозицію новими цікавими експонатами.


Irshava News.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News