• 9:22 PM
  • п'ятниця , 21-лютого-2020

В Довгому провели презентацію скаутської організації "Пласт" (фото)

  • 9/8/2019
  • Перегляди 162
  • Коментарі 0

Вчора в "Довге хаб - простір твоїх можливостей" на Іршавщині з ініціативи керівника хабу Галина Левко-Рубець відбулася презентація скаутської організації "Пласт", спільно проведена осередком Пласт Ужгород та Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe інформує Закарпатськтий центр розвитку місцевого самоврядування.

Так, представниця ужгородського "Пласту" Людмила Лівак ознайомилаприсутніх, як школярів, так і дорослих з історією становлення «Пласту» на Закарпатті, розповіла про основні принципи організації, види розвитку, навичок, знань, які можуть отримати діти в організації. Вона наголосила, що відкриття осередку організації майже повністю залежить від ентузіазму місцевих активістів – пластуни з інших місць проживання можуть хіба що відвідати осередок, де розпочинають впроваджувати організацію, з консультаціями та допомогою. Крім того, організація працює суто на волонтерських засадах. Також Людмила Лівак наголосила, що на початку свого створення, в 20-х роках минулого століття, «Пласт» на Закарпатті був дуже поширений саме в селах. В умовах, коли діти з села мають менше можливостей для саморозвитку, ніж міські, організація може стати непоганою альтернативою спортивним секціям чи творчим гурткам, навчаючи дітей самоорганізації, командній роботі та різним корисним в дорослому житті навичкам. Після презентації в присутніх було багато питань. Особливо активно різними нюансами відкриття осередку організації цікавився сільський голова Довгого Віктор Симканич, який також відвідав презентацію. Він наголосив, що дуже б хотів, аби в Довгому розпочала роботу молодіжна організація, спрямована на патріотичне виховання молоді, однак розуміє, що це в першу чергу залежить від ентузіазму місцевих мешканців. Місцева ж влада готова долучитися до створення та допомогти, чим зможе. 

До речі, вже в останні вихідні вересня в Ужгороді відбудеться дводенне навчання для дорослих, які б хотіли стати волонтерами "Пласту". Всі, хто бажає пройти таке навчання, можуть зареєструватися через сторінку Пласт Ужгород.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News