• 2:17 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

У Іршаві зросте вартість водопостачання

  • 9/5/2019
  • Перегляди 489
  • Коментарі 0

Керівник Іршавського КП з водопостачання обґрунтовує збільшення ціни тим,  що вже неодноразово збільшувалась ціна на електроенергію, підвищилась мінімальна заробітна плата та збільшились суми податків, а ці три складові є основними при формуванні тарифів.


Про можливе здорожчання водопостачання повідомляють у міськраді.


В даний час на підприємстві склалась критична ситуація у зв'язку з наявністю заборгованості за електроенергію перед Іршавським РЕМ, заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам  та сплата ПДВ. Це в свою чергу може призвести до обмеження або припинення електропостачання на водонасосну станцію, а відтак і до перебоїв з постачанням питної води для жителів м. Іршава.


На адресу підприємства вже надійшло повідомлення про припинення електроживлення на підставі заборгованості з оплати за спожиту електроенергію. Зі слів керівника комунального підприємства по водопостачанню при подальшому не вирішенні даного питання боргове навантаження на підприємство буде тільки збільшуватись.
Наразі  тарифи на водопостачання та водовідведення в Іршаві станом на 1 липня 2019 року найнижчі в області.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News