• 8:41 PM
  • п'ятниця , 21-лютого-2020

Довжанська та Зарічанська ОТГ отримали "зелене світло" на об'єднання

  • 9/4/2019
  • Перегляди 1292
  • Коментарі 0

Ще декілька громад отримали висновки щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко видав розпорядження «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та Законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад області», згідно з яким громади Довжанської, Приборжавської сільських рад Іршавського району та Липецько-Полянської сільської ради Хустського району об’єднаються в Довжанську ОТГ з центром в с. Довге.Нагадаємо, що згідно з проєктом Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області на Іршавщині буде сформовано 4 ОТГ: Білківська, Довжанська, Зарічанська та Іршавська.

Про це ми писали у нашому попередньому матеріалі: 

Перспективний план формування ОТГ: Іршавщину поділять на 4 громади (план)


Згідно з проєктом Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області, який був переданий на розгляд Закарпатської облради, до складу Керецківської ОТГ повинні увійти Лисичівська та Кушницька сільради, до Зарічанської – Великоком’ятівська, Сілецька, Кам’янська, Боржавська, Арданівська.

До складу Великоберезнянської ОТГ окрім селища В. Березний увійдуть села Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільради. 

Таким чином голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко дав зелене світло вже 5 об’єднаним територіальним громадам: Зарічанській, Керецківській, Довжанській, Холмківській та Великоберезнянській. 

Як зазначають у Закарпатському центрі розвитку місцевого самоврядування, на висновки від ОДА очікують ще декілька ОТГ, а деяким залишилося прийняти останнє рішення перед подачею документів до облдержадміністрації.

irshava-news.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News