• 2:09 AM
  • п'ятниця , 10-квітня-2020

У РДА оголосили початок нових слухань стосовно реорганізації МНВК

  • 8/23/2019
  • Перегляди 127
  • Коментарі 1

Відповідне оголошення опублікували на сайті Іршавської  РДА. 

Про результати попередніх можна прочитати у нашому матеріалі :

У Іршаві відбулись громадські слухання стосовно МНВК


Зокрема в новому оголошенні йде мова про початок двох обговореннь:

-«Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області".

«Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи I- ІІІ  ступенів: Іршавської районної ради Закарпатської області".        

З проектами вище зазначених рішень районної ради можна ознайомитись в каб. №2 відділу освіти Іршавської районної державної адміністрації в робочі дні 08.00 к.ч. до 17.00 к.ч. Відповідальна особа Андрішко А.А. Також, проекти рішень опубліковані на офіційнойному веб-сайті районної державної адміністрації тут.
  
До участі запрошуються депутати районної ради, керівники Загатського та Кушницького МНВК, Загатянського та Кушницької сільські голови та інших зацікавлені особи відповідної територіальна громади.
         
Зауваження і пропозиції щодо предмету громадських слухань приймаються відділом освіти Іршавської районної державної адміністрації у письмовому та електронному вигляді на адресу:відділ освіти Іршавської РДА, 90100, м. Іршава, вул.Шкільна,17 або за допомогою електронної пошти- irshava_osvita.ukr.net.
         
Строки та порядок подання пропозицій і зауважень до 17.00 год.к.ч. 4 вересня 2019 року.
           
Пропозиції і зауваження подані до районної ради після встановлені строку, залишаються без розгляду.  
           
Пропозиції і зауваження мають бути обгрунтовані в межах визначених законодавчих та нормативно-правових актів. 
         
Перед початком слухань проводитиметься реєстрація учасників. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.   
         
Громадські слухання будуть проходити 06 вересня 2019 року о 14.00- к.ч. за адресою: Іршавська районна державна адміністрація , м.Іршава, пл.Народна, 3, III поверх, зал засідань.       
         
Додаткову інформацію з приводу громадських слухань можна отримати за тел. 2-28-16 або за адресою: відділ освіти Іршавської РДА, 90100 м.Іршава, вул.Шкільна,17.

Теги:
Коментарі (1)
Іван
8/24/2019 8:56:41 PM  |  IP: 31.41.94.***
Ну слава богу хоч наговоряться

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News