• 2:37 PM
  • п'ятниця , 10-липня-2020

Іршавчани вкотре прибрали купалище на Синявці та закликають не смітити

  • 8/11/2019
  • Перегляди 852
  • Коментарі 1

Вчора вкотре була здійснена спроба облагородження та очищення від сміття берегів та русла річки Синявки в районі "Ільницького мосту" (або як іноді можна почути "Лагеру").


Зібрано та вивезено з десяток мішків сміття, яке залишили недалекоглядні та невиховані відпочивальники (а такі нажаль бувають), зкошено зарості чагарників, якими поросли береги, розміщенні мішки, в які ті,  кому вже ніяк не вдається забрати з собою скляну та пластикову тару та упаковку від продуктів, яку приносять з собою на відпочинок, можуть її викинути, розміщено мотивувальні таблички на місці тих, які у вандальний спосіб були зірвані або пошкоджені горевідпочивальниками у минулому році.

Найголовніше - розміщено закамуфльовані автономні камери відеоспостереження, які дадуть змогу відслідкувати всіх тих "сміливців", котрі приходять на "Ільницький міст" не заради відпочинку, а для того, щоб щось зруйнувати, пошкодити чи викинути сміття! 

Отже запрошуємо всіх бажаючих провести залишок літа в урочищі річки Синявка, і ще раз нагадуємо, що на місці випадково чи умисно розбитої вами  пляшки завтра може травмуватися у тому числі і ваша дитина!!! 


Будьмо вихованими та взаємотолерантними до чужої праці, земля у нас одна!

Теги:
Коментарі (1)
йоні
8/12/2019 12:30:37 AM  |  IP: 77.111.246.***
а іще якби ви пройшлися вверх по тачії у село і побачили скільки там виведено каналізацій. ця вода вже на лагері перетворюється в лікувально-грязьову ванну.купайтеся на здоров я.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News