• 7:49 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

У Іршавській ОТГ роздумовують над сортуванням сміття. (план розміщення контейнерів)

  • 8/2/2019
  • Перегляди 1065
  • Коментарі 3

Створення Іршавської ОТГ дозволило, згідно відповідного рішення сесії міськради, закумулювати кошти в сумі  1,5 млн. грн. для вирішення питання зі збору, сортування і вивезення ТПВ. В перелік заходів включено також  і першочергове придбання спеціальної  техніки для вивезення сміття з автоматичною загрузкою і пресуванням.

Як повідомляють у міськраді, для вивчення найуспішніших шляхів з сортування та вивезення ТПВ на території області організовано поїздки в м. Ужгород, Мукачево та Берегово. 

В містах, які відвідала  комісія існує декілька видів площадок для зберігання, сортування сміття (відкриті, закриті, підземні), ті частково розміщені на бетонній основі з огорожею та навісом. Практично до всіх площадок відкритий доступ, експеримент із встановленням замків (електронних, механічних тощо) ніде не прижився. В багатьох місцях  площадки для розміщення сміттєвих баків хоча і облаштовані огорожею та перекриттям, в окремих випадках сміттєві контейнери все рівно встановлюють за огорожею і виглядає це не дуже естетично. Заслуговує на увагу позиція міського голови Берегова, який розповів про так звані «острівки», які у місті поставили для того, щоб не місцеві жителі могли скидати сміття у спеціально відведених місцях. Хоча цей метод спірний, адже місто автоматично бере на себе зобов’язання ( в тому числі і фінансові) по складуванню і вивезенню ТПВ від сільських жителів та жителів міста, які не сплачують за дані послуги.

Після візитів до різних міст у міськраді відбулася нарада за участі працівників міськради, депутатів та КП «Тепло Місто». Після конструктивної дискусії було прийнято рішення розробити робочий проект типової площадки для розміщення сміттєвих контейнерів, яку, збільшуючи або зменшуючи розміри, можна розмістити в будь-якому районі багатоквартирної забудови. Присутні визначились із типом і розмірами контейнерів для побутового сміття – пластику, скла та ТПВ. Також було погоджено питання придбання спецавтомобіля для вивезення ТПВ з автозавантаженням та пресуванням. На нараді було наголошено, що у випадку виділення містом коштів для придбання спецавтомобіля, сміттєвих контейнерів у необхідній  кількості та облаштування площадок для складування та сортування сміття – ціна для жителів міста за дані послуги не буде збільшуватись від року до трьох за умови відносно стабільної ціни на дизпаливо.

На фото – типовий універсальний пластиковий контейнер, що планується придбати (окремо для пластику і скла із спецкришками і відповідними кольорами – червоний і синій).

      

Також у міськраді пропонують орієнтовне місце розміщення площадок для роздільного збору сміття:

- вул. Шевченка буд. № 31 – 33 – 35

- вул. Шевченка буд. № 54 – 56

- вул. Набережна

- вул. Шкільна

Жовтим кольором позначено орієнтовне місце розташування площадок для збору ТПВ. 

Базова площадка для складування ТПВ, на основі якої дано завдання фахівцям для проектування:


Коментарі (3)
іршава
8/5/2019 9:37:51 AM  |  IP: 193.142.219.***
До Уляни ти собі постав камеру у туалеті аби бачили чим будеш какати або знімай онлайн і зразу в інтернет
Уляна
8/2/2019 10:38:39 PM  |  IP: 193.142.219.***
Ура! Нарешті!
Ірш
8/2/2019 4:05:36 PM  |  IP: 193.142.219.***
Було б добре над кожною площадкою поставити камеру відеоспостереження, щоб бачити хто яке сміття кидає і куди.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News